Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı servisi olarak robotla tıkanıklık açma , su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme hizmetimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Çekmeköy semtine servis vermekteyiz.

Soğukpınar Tesisatçı Telefonları

Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı kalorifer su vanası su kaçırıyor sorununu onaran su kaçağı tespiti firmasıdır. Kaloriferin alt kısmındaki vanalarda sızıntı olabilir. Conta veya eksime nedeniyle sızıntı yapabilir. Parça değişimi veya farklı bir problem olup olmadığı gibi araştırmalar ile onarabiliriz. Kaloriferden su kaçıran tesisat borularını basınç testleri, termal kameralı tarama ile de ekiplerimiz bulup, onarıcı türde ilaçla kapatma sıvıları ile tamir etme işlemlerini de yapmaktadır. Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı kırmadan tuvalet tıkanması açan gider tesisat ustası olarak tıkanıklık açma robotlarıyla tadilat şıkları olmadan hizmet veriyoruz. Çamurlu veya çok sert türde atıklar kanalı doldurabilir. Robot cihaz yumuşak türde sürtünme ile direkt kanal içinden tadilat olmadan temizlenmesini sağlar ki 30 metreden uzun alanlarda bile bunu yapabiliyoruz. Özel kameralar ile buluyoruz. Bazen çok sert atıklar olur ki vidanjör kullanımı ile tadilat yaparak kanalı direkt temizleriz. Yalnız her iki şık içinde atıkları detektör, kamera ile kırmadan buluyor, sonrasında mantıklı kararlar vererek sizlerin bütçesini sarsmamasına özen gösteriyoruz.

Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı soğuk peteklerin içini sökmeden makineyle temizleyen petek temizliği servisidir. Peteklerin altı soğuk ısınmıyor neden, ne yapılması gerekir? Toz, yağlar, pislikler petek içini doldurur ve sıcak suyu iletemez. Peteklerin soğukluğunu gidermek için kanaldaki kirleri solüsyonlu makineyle yıkamamız gerekir. Özel bir makine getirip, tüm katmanları yıkıyoruz. Kirleri söküp alıyoruz. Peteğe yalnızca temiz su ekliyoruz. Petekte sıkışan havanın alınması, petek için verimli reglaj ayarı varsa kombi bakımı, ısıtma tesisat hatalarının onarılması gibi pek çok iyileştirmeyi bizden alabilirsiniz.

 • Çekmeköy Soğukpınar su kaçağı tespiti
  Çekmeköy Soğukpınar su kaçağı bulma
  Çekmeköy Soğukpınar kameralı su kaçağı tespiti
  Çekmeköy Soğukpınar su arızası bulma
  Çekmeköy Soğukpınar su arıza tespiti
 • Çekmeköy Soğukpınar tıkanıklık açma
  Çekmeköy Soğukpınar lavabo açma
  Çekmeköy Soğukpınar tuvalet açma
  Çekmeköy Soğukpınar gider açma
  Çekmeköy Soğukpınar kanal açma
  Çekmeköy Soğukpınar pimaş açma
  Çekmeköy Soğukpınar tıkalı gider açma
 • Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı
 • Çekmeköy Soğukpınar tesisatçıları
 • Çekmeköy Soğukpınar tuvalet açan tesisatçı
 • Çekmeköy Soğukpınar tesisatçı telefonları
Çekmeköy Soğukpınar Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA