Güngören Mareşal Çakmak Tesisatçı

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Güngören semtine servisimiz mevcuttur.

Mareşal Çakmak Tesisat Ustaları

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı indirimli alüminyum petekleri temizleyen tesisat firması olup gerçek solüsyonlu petek temizliği yıkama sıvıları kullanmaktayız. Havlupanı radyatör olarak saymayız. Bağlantı birimlerinden bir tanesidir. Cihazı bu bölgeye, kombiye bağlayabiliriz. Kanala artık erişimimiz vardır. Petek odayı ısıtmıyor ise içindeki pis suları çekmeli, atıkları çözünür duruma getirip almalıyız. Birkaç saat yeterince uzun süredir. Bu işlemi etrafı kirletmeden yapıyoruz ve peteğin tükettiği yakıtı azaltmak, petek yakıt faturalarını düşürmek, sıcaklığı artırma gibi güzel sonuçları vardır. Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı tıkalı lavabo borularını detektör kamera ile bulan tespit eden robotla açan tıkanıklık açma firmasıdır. Lavabo kanal boru hatlarının içine basınçlı su ile yıkama yaparak atıklardan kurtulmanızı sağlayabiliriz. Banyoyu ele alırsak, yıkanma sırasında saç ve kıl yumak halinde banyo giderine düşer. Lavabolarda sakal, gıda ve erimeyen temizlik ürünleri yer alabilir. Hepsi için basıncı orantılı olarak ayarlanmış düzeyde çalışmalarla kanalı yıkarız. Atık alanları önceden kamera ile bulunacağı için temizlik sonrasındaki durumlara tekrar bakar, yoğun su gönderir ve ne kadar hızlı kanaldan gittiğini kontrol ederiz.

Güngören Mareşal Çakmak tesisatçı kombide su basıncı düşmesini bulan onaran kırmadan sıcak su tesisatlarında su kaçağı tespiti yapan firmasıdır. Tadilat, evin duvarının yıkılması gibi seçenekleri analiz sürecinde kesinlikle unutunuz. Su tesisatında kaçak yapan ne kadar alan varsa ısı, sıcaklık, nem faktörlü analizi yapılan bu kameralar ile duvar, fayanslara tutularak yapılabilir. Duvarın içinden kombi veya farklı sıcak su tesisatı geçiyor ve duvar içini ıslatıyor olabilir. Aslında orasının kırılmasına gerek yoktur. Daha uzaktaki bir alandan başlıyor olabilir. İşte bu cihazdaki görsel analiz ile boru tesisatı ve kaçak yerlerini görerek sonra onarım için karar almaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87