su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı

Su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı olarak kameralı cihaz robot kullanarak İstanbul genelinde su kaçağı bulma servisi telefonu 0551 231 83 55 tir. Emir Tesisat 5 şubesi 9 servis aracı ile aynı gün içinde su kaçağı problemlerini gidermektedir.

Su kaçağı kırmadan bulma tesisat firması için bizi tercih edebilirsiniz ekonomik fiyatlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan su sızıntılarını gidermektedir. Kırmadan su kaçağını bulan tesisatçı kamera kullanarak tesisata nerde kaçak var bulmaktadır.

Su Kaçağı Kırmadan Bulan Tesisat Firması

Su kaçakları ev sahiplerinin en çok zorlandığı tesisat problemidir. Çünkü küçük bir delikten akan su tanecikleri ev sahiplerinin büyük bir inşaat masrafı altına girmesine neden olur. Eğer su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız ve bu sorunun çözümü için mahalledeki sıradan bir tesisatçıdan yardım almayı düşünüyorsanız o zaman kaçağın olduğu yer neresi ise mutfak veya banyo işte orayı yeniden dekore etmek için arayışlara da başlayabilirsiniz.

Su kaçağının varlığından şüphelenen ev sahiplerini bir telaş sarmaya başlar. Çünkü su kaçağının tespiti için bütün fayansların kırılarak kaçağın bulunması gerekir. Su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı kaçak bulunduktan sonra ise bunun tamir edilmesi. Tamir edildikten sonra ise kırılan fayansların yeniden yapılması gerekir. Tabi fayansları yapmak için de önce bir fayans ustası bulmanız gerekir. Bütün bunlarda demek oluyor ki bir hafta boyunca evinizde bir su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı olacak ve daha da önemlisi size yüklü bir miktarda tadilat masrafı ve usta masrafı çıkacak.

Bütün bunları anlattığımda gözünüz korkmuş olabilir. Bu çok normaldir. Bütün bir hafta su kaçağının yarattığı sorun ile yaşamak istemiyorsanız eğer işte o zaman bizim firmamıza ulaşmanız gerekir. Su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı firma olarak cihazla su kaçağı tespiti yaparak sizi bu inşaat alanından ve masrafından kurtarıyoruz. Nasıl mı? Şöyle anlatalım.

Su kaçaklarını kırmadan bulan tesisatçı firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına tesisat sektöründe yaşanan su kaçağı problemlerinin çözümü için son teknoloji aletlerden yardım alıyoruz. Aslında bütün bu inşaat alanının oluşmaması için yapılması gereken ilk işlem bu aletleri kullanarak kırmadan su kaçağı tespiti yaparak işleme başlamak gerekir. Bunun içinde dinleme cihazları, kameralar ve test pompaları kullanıyoruz. Kullandığımız kameralar ile lavabo gideri, banyo gideri, çamaşır makinası gideri, klozet gideri, küvet gideri gibi pis atık su borularının olduğu tesisattaki kaçakları tespit ediyoruz. Dinleme cihazları ile de temiz su borularında ve kalorifer tesisatında oluşan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Bütün bu işlemleri yaparken de herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadan sadece kullandığımız cihazlar ile tesisat içerisini görerek veya tesisatın içerisindeki akıntı sesini duyarak yapıyoruz. Bu işlemlerde bizi kesin sonuca götürüyor. Kısa zamanda sorunun nerde olduğunu bulduğumuz gibi tamiratını da kısa süre içerisinde yapıyoruz.

Su kaçağını kırmadan bulan tesisatçı olarak yaptığımız bütün bu uygulamalar kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve kısa zamanda sorunu çözüme kavuşturmak adınadır. Sizin ise yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Cebinizden çıkacak olan ise 50 ila 150 TL arasında bir ücrettir. Ayrıca gününüzün sadece 2-3 saatini bu sorunun çözümü için ayırmanız yeterlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87