Beyoğlu Kuloğlu Tesisatçı

Beyoğlu Kuloğlu tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti , petek ve kombi temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beyoğlu ilçesine hizmet vermekteyiz.

Beyoğlu Kuloğlu Tesisat Yapan Ustalar

Beyoğlu Kuloğlu su tesisatı mutfak lavabosu tıkandığı anda yapılması gerekenler arasında mutlaka tıkanıklık açma cihazı ile müdahaleyi savunmaktadır. Temiz su cihaza aktarılır ve belli bir ivme de püskürtme başlığına gönderilir ki ilgili kablo uzunluğu 20 metreyi aşmaktadır. Lavabo kanalı kırılmadan içindeki tüm pisliklerin temizlenmesi bu yöntem ile uygulanırken, kamera ile de her zaman teyit alıyoruz.

Beyoğlu Kuloğlu tesisatçı radyatörü koruyarak petek temizliği yapabilen bir firmadır. Bunu başarmanın belli standartları vardır. Öncelikle ısınmakta zorlanan petekleri termal kamera ile belirleyebiliriz. Petek bağlantı borusu hatası teknik servis elemanlarımız ile belirlenmesi yapılabilir. Ayrıca petek havasını aldıktan sonra ısınmama sorununun olması içindeki bazı kirlerden ötürü olabilir. Bizim cihazımız ise bu maddeleri tahliye edecek çalışmalar içerir. Randıman olarak iki seneye yakın sıcaklık peteklerde hep olacaktır. Uygulama alanımız ise evinizdeki havlupan girişi olacaktır. Bu üniteye iki kablo bağlanır ve cihazımıza bazı kimyasal sıvılar eklenir. Tüm peteklere bu çözücü ve içindeki pislikleri tahliye edebilecek olan sıvılar ile sıcak suyun peteklerde durması ve sonraki peteklere geçememesi gibi vakalara karşı korunmuş olacaksınız. Ayrıca petek metalini koruması, doğal gaz harcamalarını azaltmayı hedeflemesi gibi pek çok yararı bu çalışma ile alabilirsiniz.

Beyoğlu Kuloğlu tesisatçı ile su kaçağı tespiti yapmanın yolları arasında farklı teknikler vardır. Mutfak duvarından su geliyorsa veya su damlayacak düzeyde görünüyorsa orada ses detektörü ile dinlemeler yaparız ki yeni bir beton maddi hasarı oluşturmayan yöntemdir. Sızan suyun nereden geldiği çok geçmeden ortaya çıkacak ve teknik servis işlemi sonucunda doğru su borusu parçalarını bularak en iyi çalışmaları sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87