Beyoğlu Hacımimi Tesisatçı

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beyoğlu ilçesine hizmet vermekteyiz.

Hacımimi Tesisatçı Ustaları

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı radyatör su kaçırma probleminde aranılan ve profesyonel su kaçağı tespiti sistemlerimiz ile sizlerleyiz. Radyatör sızıntı yerini kimyasallar ile tıkamak ve bir daha sızdırmasını önlemek için araştırma ve problemi gidermek için yeterli donanıma sahibiz. Sırf analiz için gelişmiş termal kameralar ile tüm binanızda detaylı incelemeler yapabiliriz.

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı yoğun kullanılan tuvaletlerde sık sık tıkanma sorununu kalıcı olarak aşmak için özel tıkanıklık açma cihazları ile destek olabilir. Bazen ise pek fazla kullanılmamasına rağmen kanallara atılan yabancı ve hızlıca erimeyen ürünlerin kalıntıları problemi oluşturur. Bu tür vakalarda bile yalnızca kameralı sistemlerin gücü ön plana çıkmaktadır. Çünkü problemi görmek, teşhis ve çözüm için önemlidir. Tuvalet kanalı veya farklı sıhhi kanallar olsun kameralı inceleme yapmamız uzun sürmez ve 10 dakika içinde tıkanan boru yerleri kırılmaya mahal vermeden bulunur. O bölgelere açıcı başlığı yerleştirir ve cihazın temizlemesine fırsat veririz. Rögara kadar bu atıkların uzaklaştırılması bahsedilen sistemler ile kolayca yapılabilir.

Beyoğlu Hacımimi tesisatçı kombi filtresi kirlenmesi ve tıkanmasına neden olan faktörler arasında kalorifer içindeki korozyon ve benzeri maddelerin olduğunu bilmektedir. Bizler petek temizliği için her 4 kadar peteğe ayrı ayrı kimyasal sıvılar ile bu maddeleri borular yardımı ile atık kanallarına göndeririz. Basınçlı su ile son aşamada yıkanır ve temiz suyun gönderilmesi ile kimyasal koruyucuları da ekleyerek eksiksiz çalışmaların İstanbul adresi olmaya devam ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87