Esenler Yavuz Selim Tesisatçı

Esenler Yavuz Selim tesisatçı tıkanıklık açma , kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti yapan firmamız son teknoloji cihazlarla ev ve iş yerlerine servis vermektedir. Esenler Yavuz Selim su tesisatı ayrıca aynı gün içerisinde Esenler ilçesinde hizmet vermektedir.

Esenler Yavuz Selim Robotla Tıkanıklık Açma

Esenler Yavuz Selim tesisatçı firmamız lavabo, banyo süzgeç tıkanıklık açma veya atık kanalı temizleme gibi işlemlerinde özel teknikler kullanır. Örneğin eviye içini temizlemek için basınçlı su sistemleri ile plastik giderlere zararımız olmadan çalışmalar yapabilmekteyiz. Esenler Yavuz Selim tesisatçı ile damlatan ve metali eriyen petek sorunu ile yüzleşmemeniz için mutlaka petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Bazı peteklerin içinde kireç, pas gibi maddelerden dolayı zamanla çamurlu ve katı kıvama gelerek metali eritebilecek problemler oluşabilir. Bunun sebebi ise dışı her ne kadar yeni gibi gözükse bile içinin tertemiz olması için bakım yaptırılmamış olmasıdır. Bu sistemleri artık randımanlı kullanmak daha zordur. Bizim yaptığımız ise damlatan peteklerdeki sıvı sızıntısını durdurmak için kapatıcı kimyasalları uygulamaktır. Eğer ki binanızda böyle bir sorun henüz yoksa hemen bizleri aramalısınız, çünkü petek içindeki tüm bahsettiğimiz bu maddelerin temizlenmesi için özel cihazlarımız mevcuttur. Öyle ki tüm dairenizdeki radyatörlere toz gibi ufak formalara dönüştürülmesini sağlayacak kimyasal maddelerin kullanılması ile hemen tahliye etmeye başlayabiliriz. Peteklere dokunduğunuz zaman önemli bir miktarı soğuk kalıyor ise mutlaka bu çalışmayı uygulamalısınız, çünkü yakıt harcamalarında düşüş, ısı değerlerinde yükseliş sonucu ortaya çıkacaktır.

Esenler Yavuz Selim tesisatçı ile her zaman işe yarayan ve sorunu hemen bulabilecek su kaçağı tespiti sistemleri kullanmaktayız. Zemin, duvar, fayans ve toprak altından gelen su seslerini özel detektörler ile kısa sürede bulabileceğimizi biliyor musunuz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87