Beşiktaş Akatlar Tesisatçı

Beşiktaş Akatlar tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve su tesisatçısı faaliyeleri yürütülmektedir. Tesisatçı firmamızda en son modern teknik cihazlar kullanılarak Beşiktaş Akatlar mahallesi bölgesine hizmet verilmektedir.

Akatlar Bölgesinde Tesisatçı

Akatlar su tesisatçısı ile petekler sökülmeden petek temizliği yapılmanın kolay yollarına başvurabilirsiniz. Çocuk odası ısınmıyor ve salon adeta 30’lu dereceleri aşıyor yani istediğiniz kıvamda mı seyrediyor. Dairenize, ofis ve daha farklı bina tiplerindeki tüm petekleri isterseniz yüzey sıcaklıklarını ölçerek hangisinden ısı kaybının daha fazla olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca kombiniz yoksa havlupan bağlantısı ile tesisatta içten birikmiş maddeleri çözebilecek olan kimyasalları gönderip, kablolar ile geri çıkartarak etkili şekilde temizliği yapabiliriz. Beşiktaş Akatlar tesisatçı ile sifon içinde su kalmaması problemi için su tesisatı firmamız ile İstanbul içinde her zaman bizleri arayabilirsiniz. Sifon dibindeki çatak problemi varsa, sifonun uzun süre kullanılmamasından dolayı, havalandırma borusunun pek işe yaramaması gibi ve buna benzer birkaç farklı konuda pürüz varsa bahsettiğimiz sıkıntı ortaya çıkabilir. Biz tek tek araştırma yaparak, kılcal çekme var mı, içine pislik, kum gibi maddeler karışmış mı gibi soru işaretlerini aynı gün içinde gidererek, sorunsuz çalışan sifonları yine dairelerinize geri kazandıracağız.

Beşiktaş Akatlar tesisatçı firmamız ile yüksek basınçlı sular ile lavabo kanalı tıkanıklık açma işlemleri uygulanabilir. Eviye içi ve devamı cihazın 2 cm çap ile hareketinin olduğu sistemimiz aktarılarak çalışma başlayacaktır. Lavabo ve banyolar için yalnızca bu tür çözümümüz vardır ve zaten pek fazla ağır nesneler olmadığı için su gücünden yararlanılacak hatlar derinlemesine yıkanacak ve lavabolara geri gelmesi de engellenerek harika bir çalışmayı sizlere sunmak istiyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87