Aşiyan Tesisatçı

Aşiyan tesisatçı firmamızda cihaz, kamera, robot kullanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve Beşiktaş su tesisatçısı servisleri verilmektedir. Tesisatçı olarak son sistem modern teknik cihazları kullanıyoruz bu sayede evi kırıp dökme işlemerine maruz kalmadan sorunları çözmekteyiz.

Beşiktaş Aşiyanda Tesisatçı

Aşiyan su tesisatçısı arkadaşlarımız ile garantili su kaçağı tespiti yapıyoruz. Bazen atık borusu içlerine gönderilen kesici camlar orada sızıntı oluşturabilir. Eğer lavabo ise sıvıların daha hızlı hareket ettiğini söyleyebiliriz. Yalnız beton içine işleyen o durumu durdurmanın yolu ilgili boru problemini bulmaktan geçmektedir. Bunun için bazı yaylı gider içi kamera sistemleri kullanarak gözlem ve tadilatı en hasarsız durumda tamamlamak için noktasal tespit gibi adımları sizlere sunmaktayız. Beşiktaş Aşiyan tesisatçı ile her zaman aranılan sonuçları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bir daire içindeki tüm petek temizliği işlemi süresi yaklaşık 1-3 saat kadar devam etmektedir. Petek sayısı azalıp, artarsa bu süreç elbette değişir. Yalnız bizim dakikada 100 litreden fazla peteklere ilgili çözücülerin aktarılması ve geri tahliye edilmesi anlamında bazı özel cihazlarımız vardır. Elektrik enerjisi ile durağan su basınçlı bir düzene getirilir ve aynı hızda kablolar ile en baştaki petekten, en sonuncuya kadar dolaşarak tuvalete bağladığımız bir hat ile çıkış işlemini yapıyor. Bazı müşterilerimiz her sene özellikle sonbahar aylarına doğru yaptırarak, düzenli bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Lakin bu verimlilik iki seneye yayılacak ölçüde devam edecektir. Elbette karar yine de sizindir.

Aşiyan tesisatçı ile otomatik rezervuar kumanda kolu, akışın kesilmemesi, temizleme borusu, basınç ayarı vidası, conta ve daha farklı su tesisatı sıkıntılarına dair aranılan firma olmaya devam ediyoruz. İstediğiniz çözüm odaklı soruların cevaplarını sistemlere aktarırken faturalı ve garanti kapsamında hizmetlerimizin olduğunu özellikle vurgulamak isteriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87