Piyalepaşa tesisatçı firmamızda cihaz, kamera, robot kullanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi cihazlı su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. İstanbulun en iyi tesisatçısı tesisatci.biz.tr de Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi tesisat hizmetleri vermekteyiz.

Piyalepaşa Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Piyalepaşa Su Tesisatçısı ile mutfak lavabo gideri hatalı kullanımı sonucunda su kaçağı tespiti yapılması gibi adımları uygulayabilmekteyiz. Tezgahta cam kırıkları olması ve gidere düşmesi, farklı sebepler ile de birleşerek sızıntı yapabilir. Genelde ilk etkilenen eviye borusu sızıntısı şeklinde olacaktır ve ulaşabileceğimiz bir bölmede olduğu için lavabo sızıntını kırma dökme olmadan onarma gibi işlemleri hemen yerine getirebiliriz. Piyalepaşa tesisatçı ile atık gider tıkanıklığı sorununa dair net şekilde çözümlerimiz bulunmaktadır. Gider açıcı makine kullanımı ile yağ, çeşitli arıklar, temizlik kağıtları (tuvalet kağıdı, peçete) saç ve sakal gibi uzuvların hatları dolduğu bölgelerde makineli ve garantili tıkanıklık açma cihazları kullanıyoruz. Ne kadar fazla olursa olsun saçların tomar halinde olduğu bölgede yalnızca su püskürtülerek yıkanması net anlamda çözüm demek değil midir? Yalnız bunu lavabo veya banyo gideri dışından yaparsanız o su atığa gelinceye kadar yavaşlayacak ve etkisi kaybolacaktır. Biz bu olasılığı lehimize çevirmek kanal içlerine sarkıp, ilerleme, dönemeçleri gidebilme ve tıpkı bir robot gibi yönlendirmede son derece başarılı cihazları ekrana bakarak yönetmekte ve atık türü ne olursa olsun İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası lavabo tıkanması problemine aynı gün çözüm verebilecek teknik servis vasfında hareket etmekteyiz.

Piyalepaşa tesisatçı olarak sifon sızıntı yapması gibi şikayetlerinizi de su tesisatı firmamız değerlendirebilir. Sifon hortumu çatlaması, conta eskimesi, yarılması, sifon gövdesi çatlaması gibi pek çok problem sifon su sızıntısı şikayetinizi oluşturabilir. Bol yedek parça ve aynı günde çözüm ile yanınızdayız, bir telefon araması yeterlidir.

Piyalepaşa Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA