Bağcılar Çınar Tesisatçı

Bağcılar Çınar tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tepiti , tıkanıklık açma gibi su tesisatçısı hizmetlerini Çınar mahallesi halkına vermekteyiz. Tesisatçı olarak son teknoloji modern cihazlarımızla aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Bağcılar çınar mahallesi tesisatçı olarak AVM lavabosu tıkanması, suyunun geri gelmesi, lavabo taşması, koku problemi gibi sayısız türdeki sıkıntılarınız için temiz su ile yıkama yani tıkanıklık açma çalışmalarını önermektedir. Sürekli bir hortumun kanal içine tutulması değil, cihaz ile yönlendirme, lavabo kanallarının içinin kamera ile görülmesi, kanalların kesinlikle temizlenmesi dahil hepsi için tam çözüm sunmaktayız. Ayrıca kanalları kırmadan bir temizlik yöntemi olduğunun da altını çizmeliyiz. Bağcılar Çınar tesisatçı olarak musluktan akan suyun pas renginde olma sorununu çözmek, gidermek için su tesisatı inceleme ve onarımını bir arada sunabiliriz. Eski tip galvaniz boruda paslanma olması, uzun süre metal boruların kullanılmaması şebeke borusunda pas üretiminin sebebi, faktörü olabilir. Eğer ileri seviyelere ulaşırsa ve paslanma metali eritecek düzeye gelirse önemli bir tadilat olma ihtimali vardır. Bazı filtre sistemleri paslı suyu arıtma işlevi görebilir. Yalnız dediğimiz gibi her daire içi sistemde aynı arızalar olmayabilir. Bir termal kamera ile hiçbir kırma dökme olmadan paslanmış borularının yerlerini bulma işlemini yerine getirebiliriz. Kısa bir çakışma süresinin olmasının dışında, kesin sonuçları alabileceğimiz bir teknik olup, bu aşamadan sonra gerekli düzeltmeleri daha net olarak yapabiliyoruz.

Bağcılar Çınar tesisatçı tecrübeli çalışma ekibi ile İstanbul’da kaliteli su tesisatçısı firması, teknik servisi, sigorta acentesi ile çalışan gibi pek unsuru bir arada sunmakta ve barındırmaktadır. Daire içindeki sifon vanasının bozulması, devamlı su akıtması gibi şikâyetler dahil hepsi için bizleri de arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87