Firuzköy Su Kaçağı Tespiti

Firuzköy su kaçağı tespiti kırmadan kameralı cihazla yapılıyor alt kata su sızması sorunu var ise bizi arayın robotla su kaçağı bulma cihazlarımızdan faydalanın. Firuzköy tesisatçı olarak modern cihaz ve yöntemleri uygulayarak hizmet veriyoruz.

Firuzköy cihazla su kaçağı bulma hızlı onarım desteği ile duvardan alt kata su sızıntısı varsa veya fayans su izolasyonu eksikliği meydana gelmiş ve bu aralıklardan beton altındaki sular çıkmaya başlamış ise bizi arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Firuzköy su kaçağı tespiti olarak banyo tavanında su damlaması, karartı olması, ses çıkarması, tavanda renk değişimin olması gibi konularda komşudan alt kata su sızması gibi vakalar görülebilir. Bu öyle bir safhaya gelir ki bazen duvar kiriş aralığındaki damlamalar zemine yerleşerek fayans su sızdırıyor durumlarını da oluşturabilir. Silseniz bile bir vakitten sonra artık uğraşmak bile istemeyeceğiniz kadar uzun bir süre devam edebilir. Biz neler yapabiliriz? Ekonomik ve kesin çözüm için banyoyu kırmadan boru hasarı, sızan suyun yerini bulmak için elektronik donanımlardan yararlanırız. Örneğin, tuvalet banyo ve lavabo kanalları içerisinden kırmadan yaylı gider içi kameralar ile inceleme yapabilir ve varsa buradaki pürüzler çözüm için küçük miktarlarda matkap ile delme işlemini başlatabiliriz. Temiz su borularındaki hasarları anlamak, bulmak için ise kesinlikle kırmaya, betonu delmeye, banyoya zarar vermeye gerek kalmadan ses analiz teknikleri veya basınç sistemlere yönelik analizler ile ilgili sorunları bulmak çok zor değildir. Bir diğer seçenek ise termal cihaz ile sıcak suyun geçtiği bölgelerdeki sızıntıları el görüntü birimine bakarak anlamaktır.

Firuzköy su kaçağı tespiti güler yüzlü personeli ve deneyimli kadrosu ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak yardımcı olmaktayız. Fayansın devamlı ıslak kalması ve fayans su çeker mi veya çekmiyor gibi şikayetleriniz varsa binanızı kapsayacak düzeyde bir sızdırmazlık testlerini uygulayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87