Bağcılar Barbaros Tesisatçı

Bağcılar Barbaros tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı sistemle su kaçağı arıza tespiti , tıkalı boru açma hizmetleri vermekteyiz. Barbaros tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat problemlerini teknolojik cihazlarla gidermektedir.

İstanbul Bağcılar Tesisatçı

Barbaros mahallesi tesisatçı olarak salon zemininde ıslanan ve kurumayan parkelerin sebebini bulmak, araştırmak ve onarmak için su tesisatı firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü zeminden ısıtmalı sistemde kaçak var mı veya onarım için bazı kimyasalların kullanılması, salonun yanındaki banyo veya tuvaletteki şebeke suyunda sızıntı var mı gibi araştırmalarda basınçlı su pompaları ile incelemelerde bulunabiliriz. Ayrıca söz konusu sıcak su sızıntısı ise noktasal tespit için termal kamera sistemleri ile nereden kaynaklandığını da görebiliriz. Bağcılar Barbaros tesisatçı ile AVM tuvalet kanalı tıkanması, kırmadan açma işlemlerinde robot elektronik cihazları kullanarak tam bakım yapmaktayız. Uzman kadromuz ile İstanbul tıkanıklık açma firmamızı tercih etmeniz ile çok sayıda tuvalet kabininin yan yana olması gibi durumlarda dahi isterseniz hepsinin tüm kanal içlerine kameralar ile tek tek bakabiliriz. Tuvalet kanalında kilolarca yer alan atıkları geri çıkartmadan, tuvalet taşmasına yol açmadan kanalları temizlemek için helezon yaylı başlık kullanıyoruz ve bahsettiğimiz cihazın bir kolu olup, en iyi çözümleri sizlere sunma amacındayız.

Bağcılar Barbaros tesisatçı olarak su kaçağı termal kamera kullanılması ile örneğin banyodaki alakalı sıcak su boru sızıntısı var mı anlamak için bir araştırma yapabiliriz. Hiçbir matkap gibi uygulama yoktur. Yalnızca görüntüleme kamerası ile ısı farklılıklarını ölçüyoruz. Söz konusu sorun alakalı duvar ve zemin altındaki borulardaki ısı derecesinin ne olduğu, etrafındaki iç kısımlara bunu yansıtıp yansıtmadığıdır. Netlik %100 olup, bu teknikler ile pek çok binaya anında çözüm bulmuşuzdur ve parça değişimi içinde en mükemmel yerlerden başlayarak yardımcı oluyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87