anadolu kavağı tesisatçı

Beykoz anadolu kavağı tesisatçı için telefon numarası 0216 612 55 90 dır anadolu kavağı su tesisatçıları cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma servisi vermektedir. Tesisatçı bünyemizde çalışanların her biri işinin eğli ve cihazları kullanmayı bilen uzman tesisatçılardır.

Beykoz anadolu kavağı tesisatçı kırmadan dökmeden su kaçağını buluyor : anadolu kavağı su kaçağı tespiti yapan makine cihaz ve kamera sistemi kullanan tesisatçı firmasıyız. Binalarda su kaçağı problemi yaşıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Beykoz anadolu kavağı tesisatçı kırmadan tıkalı gider açma : anadolu kavağı tıkanıklık açma servisimiz robot makineler kullanarak tıkalı olan tuvalet , lavabo ve pimaş borusu tıkanıklığını kırmadan temizlemektedir. Beykozda robotla tıkanıklık açan servislerin telefonu sayfamızda yer almaktadır.

Beykoz anadolu kavağı tesisatçı yerinden sökmeden petekleri temizler . Peteklerin içi zamanla kireç , tortu , pas ve çamurlaşma dolar buda ısınma problemlerine neden olmaktadır. Anadolu kavağı tesisatçı firmamızda makineli ve ilaçlı şekilde petekleri temizlemektedir.

Anadolu kavağı cihazlı tesisatçı

Anadolu cihazlı kavağı tesisatçı yerden ısıtma tesisatında petek temizliği yapan tesisat servisi olup bizi her zaman arayabilirsiniz. Kimyasal ilaçla yerden ısıtmalı tesisatı makineyle temizleme işlemi yapıyoruz ve normal peteklere göre daha geç ısınan bu tesisat için mutlaka zamanında temizlik yaptırmalısınız. Genelde ilk defa bu tesisatı kullanıyorsanız 4-5 yıl gibi süreler pek kir tutmaz ama geciktirilirse sıcaklık düşüşü olur ve solüsyonla tesisattaki su miktarı hesaplanarak eklenilmesi, basınçlı olarak yıkanması ile sorunları kısa sürede çözümleyebiliriz.

Anadolu kavağı tesisatçı indirimli banyo su kaçaklarını onaran firma olup temin ettiğimiz gelişmiş cihazlarla su kaçağı tespiti kısa zamanda bitirilmektedir. Banyo fayansının altından alt kat tavanına su akıyor problemleri temiz ve atık su hatlarına yönelik olabilir. Akan suların kokusu ve rengi kendisini belli etse de biz tesisat kanalı içine kısa zamanda görüntü alma kameraları göndeririz. Atık kanalları gözlenirken, temiz su borularında basınç testi yapılması işlemleri ile sızma vakalarını araştırırız. Su akan yerleri direkt bahsettiğimiz kamera, ısıya duyarlı kamera, detektör ile ses araştırması ile bulunur ve sonrasında onarım aşamalarına geçilir.

Anadolu kavağı tesisatçı kırmadan lağım açma yapan tıkanıklık açma servisidir. Deneyimli lağımcı ustalarımız ile kanalizasyon, pis su kanallarını tıkayan atıkları bulmaktayız. İki yolu vardır. Detektör ile dıştan tarama yani beton içindeki atıkları betonu kırmadan bulma, atık borusu içinden kamerayla atıkları bulma işlemleri olarak yazabiliriz. Her iki işlemden çıkacak sonuç ile ne kadar uzakta ve ne tür atık olduğunu bildiğimiz alanları atık parçalama robotunun yanı sıra spiral tel ile geri çekme yapılacak yabancı cisimler ile sorunlarını ortadan kaldırabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87