kamerayla su kaçağı tespit eden tesisatçı usta

Kamerayla su kaçağı tespit eden tesisatçı usta firmaları telefonu 0551 231 83 55 Emir Tesisat termal kamera cihazlı su tesisatçısı nokta atışı arıza bulma servisi vermektedir. Daire içi su kaçağı olan yeri kameralı cihazlarla buluyor ve gereken tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kameralı su kaçağı tespit eden tesisatçı usta arayışınızda İstanbul genelinde aynı gün servis veriyoruz. Yapılan tesisat kaçak tespit çalışması ve tamir işlemleri 1 yıl garantilidir. Emir Tesisat İski yetki belgeli en ucuza kameralı tesisat kaçak tespiti yapan tesisatçı firmasıdır.

Kamerayla Su Kaçağı Bulan Usta

Kamerayla su kaçağı tespit eden tesisatçı usta yapan kırmadan kameralı su kaçağı tespiti cihazları kullanan firmadır. Su kaçağı bulan robot makineler ile tamir, onarım işlemleri amatör tekniklere göre daha hızlı ve kaliteli olmaktadır. Şöyle ki, mutfak lavabosundan alt kat komşunun evine, tavanına, mutfağına su akıyor ise veya böyle bir ihtimal varsa bile pimaş gider borusunda kamera kullanan firmamız ilgili sızıntı bölgelerini tek tek görüntülemesini yapabilir. Kimyasal kapatıcı veya küçük tadilat ile sorunu yok etmek anlamına gelmektedir.

Kamerayla su kaçağı bulan usta güvenilir, deneyimli su kaçağı bulan firmalar ekibidir. Su kaçağı sızıntısını kırmadan bulan makineler kullanan firmayız. Mutfağın duvarında ıslaklık var ise duvarın içini gelişmiş ses alıcı cihazlar ile dinleriz. Yüzeylerde cihazı dolaştırıp ses dalgasının rakamsal yorumunu takip ederiz. Tam yerini bularak o alanda direkt su kaçıran boruyu hatasız bulan firma olarak matkap ile küçük türde bir çalışma ile ulaşırız. Kesilecek veya yenisi takılacak boru için sızdırmazlık testleri, duvar ustası desteği gibi çalışmaların da tamamı garantili olup sizlere sunulmaktadır.

Kamerayla su kaçağı tespit eden tesisatçı usta maliyeti, işçiliği, masrafı fazla olmayan su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Alt kata su kaçağını makineyle bulan firma olarak üst katlardan gelen lağım kokuları için gider kanallarına 10’larca metre derine tadilat yapmadan cihazla bakabiliriz. Üst kattan akan kalorifer kombi suyu için termal kamera ıslaklık olan binalarda veya hiçbir belirti yoksa bile basınç testi uygulayıp ilgili daireyi bulup o alanda betonun içini çok az bile ıslatmış olsa sistemleri kamerayla tararız. Isı analizleri uygular ve alt kata su kaçağı şikayetini garantili onarım işlemlerini yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87