wc açtırma tesisatçı ücreti

Wc açtırma tesisatçı ücreti 99 – 150 arasında tuvalet tıkanıklığının durumuna göre değişmektedir robotla wc tıkanmasını açan tesisatçı İstanbul telefonu 0533 355 94 93 . Emir Tesisat modern tuvalet tıkanıklık açma makineleri ve kamera sistemleri kullanarak wc tıkanıklığı açma servisi vermektedir.

Wc tıkanıklığı açmak için tesisatçı ne kadara geliyor ? Wc açma ücreti tıkanıklığın durumuna ve katına bağlı olarak değişebiliyor. Bodrum kat veya giriş katlarında yaşanan wc tıkanıklığı ana gidere bağlı olabilir bu dolayısı ile binanın ana gider tıkanması olabilir dolayısı ile yapılacak işlemlerde ücretede farklılıklar olabilir.

Wc Tıkandı Ne Kadara Açılıyor ?

Wc açtırma tesisatçı ücreti 99 TL den başamaktadır tuvalet kağıdı tıkanıklığını kırmadan açan firmadır. Aşırı, fazla tuvalet kağıdı kullanmak tuvaleti tıkar mı? Tuvalet kanallarını incelemekte kullandığımız kameralar ile bu sorunları sıklıkla görmekteyiz. Pimaş içinde ilk boru ve biraz uzağında genelde erimeyen ve sıkışan tuvalet kağıdı parçacıkları yer almaktadır. Tuvalet kağıdının tıkama yapmasının sebebi, fazla kullanılması, yeteri kadar su ile gidememesi ve ucuz marka tuvalet kağıtları kullanmak gibi birkaç sebep yazabiliriz.

Wc açtırma tesisatçı fiyatları fazla kullanılan tuvalet kağıdını makineyle tadilatsız parçalayan firmadır. Pimaş içinde sıkışmış tuvalet kağıtları, atıkları bir arada bularak dikkatli şekilde kanalın içinden özel yaylar ile parçalayabiliriz. Bu sayede zorlanarak ilerleyemediği pek çok pimaş içinde parçalanması ve oluşacak basınçlı su ile tamamen gönderebiliriz. Tuvalette suyun az gitmesini düzeltmek için robot cihazdaki helezon yayı kanala yerleştirip, wc tıkanması olan pimaş boru içerisinde güç verilerek yayın titreşim sunması ile yapılmaktadır. Rögara doğru yola çıkacak olan atıkların yay ile alınamayan kısımları ise özel su makineleri ile temizlenebilir.

Wc açtırma tesisatçı ücreti tuvaletten sifon suyu gitmemesini onaran firmadır. Tuvalet, klozet alafranga tıkandı neden tuvalet açıcı ürünler işe yaramıyor? Çünkü bu ürünlerin birçoğu atığı eritmek için kullanılır. Ekstra kireç taşı üretimi ve gider içinde erime gibi yan etkileri olabilir. Tıkama yapan tuvalet atıklarından kurtulmak için çok miktarda kullanılması gerekir ve bu da aşırı masraf, işe yaramama ihtimalleri ile doludur. Halbuki özel dizayn kanal içinden ilerlemeli helezon yaylar ile o alanları tuvalet pimaşını kırmadan açma metodu ile hızlıca temizleyebiliriz. Ayrıntılı bilgiler ve soru işaretlerinizi yanıtlamak için bize ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87