Zekariyaköy Tesisatçı

Zekeriyaköy tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sarıyer semtine hizmet vermekteyiz.

Zekeriyaköy Tesisatçı Numaraları

Zekeriyaköy tesisatçı yerden ısıtmalı peteği ilaçlı kimyasal ile açan temizleyen petek temizliği firmasıdır. Peteğin sökülmeden temizlenmesi önemlidir. Yalnızca temizleyici sıvının basınçlı halde petek içlerine ulaştırılması ile bunu yapar ve içteki kir tabakalarının cihazımızda toplanmasını sağlarız. Kombili, kombisiz, panel petek, alüminyum, demir döküm peteği temizlemenin faydası nedir? Petek ısıtma maliyetini düşürmüş olursunuz. Çünkü sıcak suyun daha hızlı ısınmasını sağlar ve peteğin her bir köşesine rahatlıkla geçmesi sağlanır. Petekli evde doğalgaz masrafını düşürmek için bu yöntemi öneriyoruz ve bir, iki saatlik peteği sökmeden yapılacak işlem ile çalışmalar tamamlanabilir. Zekeriyaköy tesisatçı su kaçağını arama detektörü ile kırmadan bulan firmadır. Duvar delerken su borusu delindi, patladı, su sızdırıyor gibi durumlarda su kaçağı tespiti hasar boyutu ve nereden kaynaklandığını özel cihazlar ile bulabilir. Su kaçağı bulma su borusu delinme yerini gösteren cihaz birkaç aşamalı kullanılır. Kameralı su kaçağı tespiti önce sesler biraz duyulacak durumda ise çok cılız bile olsa onları detektör ile net hale getirir ve dikkatlice yerlerini buluruz. Su kaçağı bulan tesisatçı bu belirti yoksa eğer tesisata bar basınç değeri ile hasarı görürüz ve onarım sıvıları veya ilgili tesisatın üzerinden türüne göre termal kameralı araştırma gibi adımları uygulayarak yerlerini saptarız ve onarımlar bundan sonra şekillenebilir. Su arıza tespiti tespit işlemlerinde hasar, tadilat olmaması için bizi arayabilirsiniz.

Zekeriyaköy tesisatçı zararsız lavabo açıcı yöntemler sunan servistir. Lavabo açan robot en ucuz lavabo pimaşı açan robotlu, cihazlı firmayız. Lavabo açma lavabonun nerede olduğuna göre içindeki maddelerde değişkenlik gösterir. Basit bir hortumla kir tabakalarının derinlerine inemez ve suyun geri gelmesini sağlarsınız. Biz ise lavaboda tıkanıklık açma robotu kullanırken, tesisata özel bir yay ve onu iletecek uzun çelik helezon kabloyu gönderir ve sistemdeki kirliliğin sıkıştığı noktadan ilerlemesini sağlarız. Lavabo pimaşı açma, tadilat işi çıkarmayacak, işçilik masrafı düşük, fazla para istemeyen, kaliteli servis işlemleri istiyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87