makineli kaçak tespit yapan tesisatçılar

Makineli kaçak tespit yapan tesisatçılar İstanbul kameralı cihazlarla daire içinde oluşan gizli su kaçaklarını 99 TL ye buluyoruz. Emir Tesisat olarak gelişmiş kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanarak boru patlakları , kırık ve çatlakları kısa süre içinde kırmadan buluyoruz.

Makine ile su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz kaçak yeri bulunduktan sonra onarım fiyatını yerinde veriyoruz size uygun gelirse 2 yıl garanti verip onarımınıda sağlıyoruz.

Tesisat Kaçak Tespit Yapan Firmalar

Makineli kaçak tespit yapan tesisatçılar plastik su kaçaklarını tamir eden firmadır. Plastik su sızıntısı onarımı kaç para fiyatları nedir gibi konularda kampanyalı çalıştığımızı ve her türlü metal, demir su boruları içinde çalışmalar yaptığımızı eklemeliyiz. Biz araştırmanın yapıldığı dairede hiçbir noktaya dokunmadan yalnızca su tesisatına takılacak bir cihaz ile orada kaçak olup olmadığını görebiliriz. Yani tadilat işleri ilk safhada olmaz. Belki de hiç olmayabilir, çünkü onarıcı sıvılar ile tadilatsız çözümler de tarafımızda sunulmaktadır.

Makineli kaçak tespit yapan tesisatçı su borusu kazasını onaran firmadır. Kırılan musluk, su borusu parçası veya farklı bir tesisat arızası herkesin başına gelebilir. Patlayan borular, su borusu delinmesi gibi sayısız işlemlerin nedenleri su kaçaklarına neden olan küçük veya büyük sorunlardır. Onların tam keşfini belirtileri sinyale, görüntüye döken cihazlar ile yapıyoruz. Duvara dokunmadan sıcaklıkları algılayan termal kamera ılık ve sıcak sulardaki kaçakların görüntülemesini sağlarken, duvarı yıkmadan kaçak tespiti için mükemmel yoldur. Demir su borularında korozyon olabilir ve buradaki açığa çıkan durum paslanma olabilir. Pası çıkartacak ilaç ve test pompası ile ölçüm yapılmasından sonra kaçağın bulunması gibi adımlara ek olarak su arıza tespiti için dedektör ile tarayarak ses açısından da tam olarak yerini saptayabiliriz.

Makineli kaçak tespit yapan tesisatçılar tesisat arızalarını bulan servistir. Su kaçak arızalarını anlamak için gelişmiş ve farklı sistemler kullanırız. Sürekli tuvalet kullanıldığında alt kata tuvalet suyu akıyor gibi durumlarda tuvalet gider borusunda çatlama, su akıtma olabilir ve su kaçağı bulan tesisatçı olarak su sızıntısı tam bulunması açısından kameralı su kaçağı tespiti takılır ve kanallara bakılır. Arıza var veya yok netleştirilir, yeri bulunur veya farklı bir giderden kaçak varsa aynı işlemler onlar içinde yapılarak mantıklı onarım aşamalarına geçilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87