Sultanbeyli Akşemsettin Tesisatçı

Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı şirketi olarak tıkanıklık açma , petek temizliği ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Akşemsettin Tesisat Firmaları

Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı mutfak bataryasının su akıtması, batarya başlıklarının tam oturmaması veya iç parça arızası gibi konularda 10 dakika gibi zamanda tüm sorunları giderebiliriz. Daha büyük yani su kaçağı tespiti konularında iddialı teknikleri de anlatalım. Klozet sifonu veya rezervuara temiz su veren hatlarda kaçak olması durumlarında ortada küçük de olsa su sesleri varsa dinleme aygıtları ile tam yerini buluruz. Yani ortada fayans veya duvar var ve onları kırmaya gerek kalmadan ses dinlemeleri yapmakta ve alakalı yerleri bularak, parçadaki değişimi uyguluyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı alafranga tuvalet tıkanması için kanal temizliği ve tuvalet taşması gibi sorunlar için tıkanıklık açma çalışmalarında İstanbul firmamızı tercih ediniz. Uygulanan yöntemler araştırma, yerini bulma ve atığı temizleyecek başlıkların cihaza takılarak ilerletilmesinden ibarettir. Diyelim ki bir iş yeri tuvaletine yiyecek ambalajı atıldı ve tuvalet kanalında tıkalı durumda ve ilerleyemiyor. Kamera ile orada karşımızda ne olduğunu görürüz. Sonrasında gerekirse yakalama başlığı, gerekirse metali eritebilecek cihaz teknolojisi, normal atık ise rögar gibi tüm alana yönlendirme gibi plastik gideri de zedelemeden çalışmalar yapmaktayız.

Sultanbeyli Akşemsettin tesisatçı eski ve yeni nesil radyatörlerde yani kalorifer sisteminde petek temizliği için sıvı solüsyon işlemleri yürütür. Sıvı çözücülerden bahsettiğimiz için peteğe zarar verme gibi olasılıklar yoktur. Bir süre peteklerde kalır ve onu içindeki pislikler ile alıp, tuvalet kanalına göndeririz. Petek içindeki siyah tonlarındaki o kirli maddeleri tahliye edip, yerine temiz su ve koruyucu sıvılar ile birlikte son hali yani sorunsuz olarak sistemleri sizlere teslim ederiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87