Kameralı Sistemle Çalışan Tesisatçı

Kameralı Sistemle Çalışan tesisatçı olarak kameralı noktasal tespit ile su kaçağı tespiti , kameralı tıkanıklık açma ve kameralı kanal görüntüleme işlemlerini yapmaktayız. Gün içerisinde bütün semtlerimize Kameralı tesisat hizmetimiz vardır.

Kameralı Sistemle Çalışan Tesisatçı Firmaları

Kameralı Sistemle Çalışan tesisatçı bireysel kombili veya merkezi ısıtma sistemi olan apartmanlarda garantili petek temizliği işlemleri sunulmaktadır. İstanbul firmamızı arayın ve hemen gelelim. En iyi kanallardaki kirleri çözücü kimyasalların en iyi performansı almak için 6-8 gibi peteklerin yarısını önce yarısını sonra yıkanmasını yapabiliriz. Her şey profesyonel ekiplerimiz ile kontrollü yapılırken, petek suları evinizi kirletmez, radyatörlerin sökülmesine gerek kalmadan ısınma sorununa kesin çözüm sunuyoruz. Kameralı Sistemle Çalışan tesisatçı batarya, musluk su borusunda cihazla su kaçağı tespiti için kampanyalı fiyatlar gibi bir düşünceniz varsa bizi arayınız. İstanbul’da her iki yakada gece gündüz çalışmakta ve sızdıran kanallar için iddialı cihazlar ile dikkatli analizler yapıyoruz. Beton kalıplarının altına çok sayıda su borusu döşenir. Sızdıran ihtimali ise damlama veya biraz sesli olarak değişmektedir. Dinleme cihazları ile bina içinde ne kadar alan varsa her yeri dinleyebileceğimizi söyleyebiliriz. Bir veya iki cihaz ile ortalama 120 metrekarelik binada yarım saat içinde sonuçları alabiliriz. İşaretlemeler yapar ve yalnızca bir noktayı kırarız. Sızmakta olduğunu görür ve o boru parçasının kesilmesi, ek parça takılması, sarma işlemi gibi işlemler olabileceği gibi birebir boru uzunluğu kadar parçanın değişmesi gibi çalışmalar dahil hepsi için yardımcı olabiliriz.

Kameralı Sistemle Çalışan tesisatçı duş aldıktan sonra zeminin atık su içinde kaldığı sorunlara karşı tıkanıklık açma çalışmasını öneriyor. Süzgeç kapağının kaldırılması ve su taşıma kablolarının gider içine yine kırma dökme gibi seçenekler olmadan yerleştirilmesi, diğer taraftan kamera ile de bakılarak yıkanması ile sorunsuzluğu elde etmek zor değildir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87