su kaçıran yeri makineli bulan tesisatçı

Su kaçıran yeri makineli bulan tesisatçı olarak İstanbulda banyoda , mutfakta makine ile su kaçağı bulma ve tamiri konusunda servis telefonu 0551 231 83 55 tir. Tesisatçı firmamızda kameralı makineler , dinleme makinesi ve görüntüleme makineleri kullanılmaktadır.

Su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banyoda su kaçıran yeri mekine ile bulan tesisatçı firmasıyız hemen arayın mutfakta ve banyoda su kaçağı yerini kamera sistemleri ile bulalım.

Su Kaçıran Boruyu Tespit Etme

Su kaçıran yeri makineli bulan tesisatçı kanalizasyon borularında su kaçağı bulma cihazı kullanan firmadır. Lağım borularının içi oldukça kötü kokar ve dardır.  İğne ucu kadar kılcal sızıntı veya lağım kokusunun dışarı çıkması demek temiz havanın azalması, yaşam kalitesinin düşmesi demektir. Neyse ki binanın her katında ve bodrumda dahil olmak üzere hiçbir noktayı kırmadan kanalizasyon pimaş borusunda kameralı kaçak arama makinesi kullanmaktayız. Sızdıran kısımları bazı basınç testleri ile kontrol edip, ilaçla kapatma küçük tadilatlar yaparak sorunu aşma gibi aşamalar ile işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Su kaçıran yeri makineli bulan tesisatçı tuvalet kanalizasyon borusunda kaçak bulan firmadır. Tuvaletin gider ağzı diğer tesisatlara göre daha geniş döşenmiş olmasına karşın, ne atarsanız olduğu gibi kanalizasyona taşıyamaz. Baskı oluşur, kesici nesne kanalı tıkar veya farklı nedenlerden yine üst katın tuvalet, lavabo, banyo suları alt kata akıyor gibi problemler oluşur. Bu bazen havalandırma boşluğunda su kaçağı veya daha üst dairelerdeki atık sular bile olabilir. Araştırılması biraz zaman alsa da koku tespit makineleri, boyalı su teknikleri, duman gönderilerek çıktığı yerin bulunması gibi zarar vermeyecek metotlar ile araştırır sorunu direkt görürüz.

Su kaçıran yeri makineli bulan tesisatçı kanalizasyon tesisat borusunu makineyle kırmadan kaçak bulan firmadır. Beton ve gider boruları kırılacaksa ve bunu ilk aşamada doğru düzgün araştırmadan yapıyorsanız elinizde güçlü analiz sistemleri yok demektir. Halen İstanbul’da bu türde hizmetler sunan firmalar vardır. Müşterilerimizin tesisatları değerlidir ve zararsız analizler ile binada lağım, kanalizasyon, atık kokusu yayan, akıtan daireleri, evleri bulmak için profesyonel çalışmalar istiyorsanız bizi mutlaka arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87