Makine İle Su Kaçağı Bulan Tesisatçılar

Makine ile su kaçağı bulan tesisatçılar kırmadan noktasal tespit yaparak kameralı robot cihazlarla su kaçağı tespiti hizmeti vermektedir. Ayrıca 0216 612 55 90 numaralı telefonumuzdan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Robotla Su Kaçağı Bulan Firmalar

Makine ile su kaçağı bulan tesisatçılar alt kata su sızmasını hasarsız tadilatsız arayan firmadır. Alt kata su sızıyor ne yapmak lazım? Su kaçağı bulma cihazı ile tamiri son derece hızlıca yapılabilir. Örneğin, kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini ıslaklık ve devamlı su gelen bölgelerde gezdirerek o alandaki sıcak su tesisatına ilişkin sızıntı bölgelerini elimizle koymuş gibi bulabiliriz. Bazı teyitleri de gerekirse basınç makinesi ile alarak onarım çalışmalarını ekibimiz yapacaktır. Makine ile su kaçağı bulan tesisatçılar alt kata su akmasını kameralı cihazla bulan firmadır. Kırmadan su kaçağı bulma cihazları kullanan firma olarak alt kata şebeke su borusunda kaçak varsa ilgili daireye giderek tüm su tesisatlarını içeren sızıntı basınç testi yapabiliriz. Üst katın duvarından, tavanından su sesleri geliyor, damlatıyor gibi şikayetlerde basınç testinden elde ettiğimiz veriler ile bu ses dalgalarını net duyulabilecek ve yerini saptayabilecek olan akustik dinleme detektörünü kullanırız. Kırmadan su kaçağı tespiti cihazları inanılmaz miktarda işçilik masraflarını azalmakta olup ve tüm zemin kırılacağına, sızıntı nerede ise oraya müdahale etmek daha mantıklı değil midir?

Makine ile su kaçağı bulan tesisatçılar banyodan alt kata su akması bulan firmadır. Alt kata su sızıntısı işlemlerinde su kaçağı algılama detektörü kullanıyoruz. Çatı, teras su akıntısı, yağmur su oluğunun su kaçırması gibi sayısız işlemlerde gerekirse gider boruları ve yağmur gider su tesisatına kamera takarak direkt sızıntı yapan alanları görebiliriz. Bu işlemlerin yer almadığı su kaçağı bulan tesisatçı firmalarında maalesef kabarık faturalar karşınıza çıkabilir. Bizi arayarak destek alabilirsiniz.

 • su kaçağı tespiti
  su kaçağı bulma
  kameralı su kaçağı tespiti
  su arızası bulma
  su arıza tespiti
  su kaçağı bulan tesisatçı
  su kaçağı bulan usta
  su kaçağı bulan firmalar
  su sızıntısı
  su kaçağı yer tespiti
  su kaçağı fiyatları
  su kaçağı bulan usta telefonları
  su kaçıran boru
  su kaçağı nasıl tespit edilir
  su kaçağı tespit etme
  su kaçağı tespit cihazları
Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87