Soyak yenişehir tesisatçı telefon numarası adres iletişim bigisi 0533 355 94 93 kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği için bizi tercih edebilirsiniz. Emir Tesisat son teknoloji cihazlarla alt daireye akan suyun tespiti , tuvalet , lavabo , pimaş tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Soyak yenişehir su kaçağı tespiti ; Dairede patlayan su borularının yerini kırmadan dökmeden noktasal olarak yer tespiti yapılmaktadır. Tespit edilen yer kırıldıktan sonra gereken onarım işlemleri garantili olarak yapılır.

Soyak yenişehir tıkanıklık açma ; tıkanan tuvalet , lavabo , mutfak pimaş boruları için bizi arayarak robotla tıkanıklık açma işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Soyak Yenişehir Su Tesisatçıları

Soyak yenişehir tesisatçı sökmeden petek temizliği yapan servistir. Çamur, toz, pislik, kireç, pasın peteklerden alınması, temizlenmesi için solüsyon bazlı temizleyici kullanırız. Tesisattaki kirliliği olduğu gibi alabilecek olan güçlü çözeltiler sayesinde tüm petek içinde hareket edecek olan kirecin, pasın, çamurun olduğu gibi getireceğimiz temizlik cihazımızda birikmesini sağlıyoruz. Radyatör petek altı ısınmıyor ise bizi arayınız.

Soyak yenişehir su tesisatçı kombide su eksiltme yerini bulan servistir. Kombide su eksiltmesi su kaçağı tespiti analizi açısından birkaç cihazla yapılır. Kombi kaçak onarımı pahalı değildir fakat su sızıntılarının ne boyutta olduğunu anlamak için kombi kaçak yerini bulan cihaz yani test pompası takılarak ölçüm yapılması veya ekrana bakılarak basınç değerlerinin görülmesi gerekir. Cihazın içindeki küçük parçalarda bazen arıza olabilir, kontrollerin yapılması sonucunda kombi su tesisat, kalorifer borusu gibi iki aşamalı sızıntı kontrolleri termal kamera ile nem, ıslaklık bölgelerinin ve tam sızıntı noktalarının yerlerinin bulunması ile devam eder. Öyle ki bu cihazdaki işlemler duvar içindeki terleme noktalarının tam yerini görüntüleyecek donanımlara sahip olup, kanala gönderilecek onarıcı sıvılar ile sorunlar da kısa sürede çözülebilmektedir.

Soyak yenişehir tesisatçı su tesisatı tıkanıklığı açan tıkanıklık açma servisidir. Şebeke suyu neden az geliyor? Su tesisatında biriken kireç, pas ve ek yerlerindeki sıkışmalar tazyik miktarını düşürür. Su vanasında kireçlenme ve diğer tüm su tesisatınızla alakalı küçük bir kontrol ve tesisat yıkama sıvısının makine ile aktarımını yaptıktan sonra tüm kirli materyalleri zararsız olarak alabiliriz.

 

soyak yenişehir tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA