beykoz soğuksu tesisatçı

Beykoz soğuksu tesisatçı ; kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robot makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği için su tesisatçısı telefon numarası 0551 231 83 55 tir. EmirTesisat firmamızda gelişmiş cihazlar kullanarak ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Beykoz soğuksu su kaçağı tespiti ; kamera , dinleme cihazı ve termal kameralar sayesinde evde meydana gelen gizli su sızıntılarını kırmadan dökmeden soğuksu tesisatçı olarak bulup onarım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Beykoz soğusu tıkanıklık açma ; evinizde iş yerinizde meydana gelen atık su tıkanmaları tuvalet tıkanması , lavabo tıkanması , banyo tıkanması , mutfak tıkanıklığı sorunlarına Beykoz soğuksu tesisatçı olarak çözüm üretiyoruz başka tesisatçılarda bulunmayan bu cihazlar sayesinde kırılma dökülme olmadan hizmet veriyoruz.

Beykoz soğuksu petek temizliği ; petekler iyi ısıtmıyorsa tesisatın içini kontrol ettirmeniz gerekir tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşma ısınma problemlerine neden olmaktadır. Her 3 senede bir kez temizlenmesi uygun olmaktadır.

Beykoz Soğuksu Tesisatçıları

Beykoz soğuksu tesisatçı kanalizasyonu robotla açma firmasıdır. Kanalizasyonda tıkanıklık açma nasıl yapılır? Bodrum katın tuvaleti logar, kanalizasyon taşması sebebiyle taşıyor olabilir. Bu doluluk yabancı cisim ve organik atıktan dolayı olabilir ve ilgili gider kapağından logara ulaşarak kamerayla inceleme yapabilir, robot makinedeki özel atık parçalama yayları sayesinde tüm maddelerin, ayrışmasına olanak tanırız. Bu sayede hızlıca şehir hatlarına ulaşır ve ayrıca farklı bir tesisat sıkıntısı varsa iyileştirilmesi için önlemler alabiliriz. Beykoz soğuksu su tesisatçı makineli kimyasal ilaçlı petek temizliği yapan servistir. Tüm evin, apartmanın peteğini temizleyen firma olarak her türlü petek türünün içine sıkışmış ve ısıyı engelleyen katı atıkları, kireci, pası tamamen sökebilecek türde solüsyonlu makine kullanmaktayız. Petek temizleme fiyatı gerçekten cazip ve çekilecek kirecin, pasın sızdırmaz hortum ile alınması, peteğin içinde herhangi bir kir tabakasının bırakılmaması tüm petek içinin su içinde kalmasını sağlar ve daha iyi ısı verimliliği elde edersiniz. Çalışmalarımız garantili ve kaç peteğiniz olursa olsun gün içi çalışmalar garantili tamamlanır ve ısının eskisine göre daha yüksek değerlere ulaştığını göreceksiniz.

Beykoz soğuksu tesisatçı boru patlağı su sızıntılarını kırmadan bulan su kaçağı tespiti ekipleridir. Temiz su borusu kaçağı var diyorsanız hemen vanaları kapatmalısınız. Bazen en küçük rutubet, küf bile bunun göstergesi olabilir ve kendiliğinden geçmez. Ekibimiz dairenizle sınırlı basıncının ne olduğunu gözler. Bazen basınç fazladır ve patlama yapabilir. İdeali 4 civarında olması gereken basınç değeri artarsa inanılmaz su açığa çıkacaktır. Dedektör takılması sonucunda sesleri dinleyerek yerini bulabilir ve her tülü şebeke, sıcak su borusu kaçağı bulma işlemlerini hasarsız bir şekilde yapabiliriz.

 

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87