Şişli Eskişehir Tesisatçı

Şişli Eskişehir tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği hizmeti veriyoruz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Şişli semtine servis göndermekteyiz.

Eskişehir Tesisat Ustaları

Şişli Eskişehir tesisatçı kazı yapılmadan bahçe gideri kanal tıkanıklığını açan tesisat firması olup tıkanıklık açma robotları ile çözümü kısa sürede sunmaktayız. Tıkalı bahçe kanalını açmak için detektörlü sistemler ile güzelce tarama yapılması gerekir. Toprağı kazmadan tıkalı bahçe giderleri cihazla bulma işlemleri yapılabilirken, kanal içine giriş ağızları kullanılarak genelde basınçlı su makinesi veya kanal içine bazı yaylar takarak, robot cihazın bu ünitesine güç verilerek atıklar giderilebilir. Şişli Eskişehir tesisatçı kombide su basıncı ayarı petek temizliği yapan servistir. Kombi su basıncı kaç olmalıdır? Sağlıklı olanı 1,5-2 bar arasıdır. Sizde farklı gösteriyorsa sızıntı olabilir. Özel kaçak arama makineleri ile kırmadan araştırma yapabiliriz. Ayrıca peteğin içindeki suyun daha iyi ısınmasını sağlayan yıkama işlemleri petek sayısı ve kire bağlı olarak 1-3 saatte sızdırmaz hortumlar ve makinemize eklenecek yıkama sıvıları ile yapılmaktadır. Soğuk kalan petekleri ısıtan bu işlemle yakıt tasarrufu ve birkaç derece daha yüksek petek ısılarına ulaşmak mümkündür.

Şişli Eskişehir tesisatçı su sayacı arızasını onaran su kaçağı tespiti yapan firma olarak kaliteli işlemler sunmaktadır. Su sayacı vana ve su tesisat birimleri kapalı, kullanılmıyorken sürekli hareketli dönüyor ise su boş yere akıyor olabilir. Su faturam yine yüksek geldi sorunların sizle olabilir. Dairenizle sınırlı olacak kısa süreli basınç testi yaparız. Su akıyor ise mutlaka cihazdan görürüz. Sesli su kaçaklarını onarmak için detektör ile yerlerini buluruz. Sessiz su kaçağını onarmak için ilaç kullanır ve onarım yapılır. Su sayacı değiştirme, arızasını giderme, tamir etme, onarma gibi sayısız işlemlerde bize danışabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87