şirinevler makineli tesisatçı

Şirinevler makineli tesisatçı ; su kaçağı makinası olan ve pimaş açma cihazı olan tesisatçılar telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Emir Tesisat Şirinevler şubesi ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Şirinevler makineli tesisatçı peteğin suyunu değiştiren petek temizliği servisidir. Peteğin suyunu temizleyerek değiştirme işlemine ne dersiniz? Bu sayede radyatörlerden gelen kötü kokuları da önlemiş olursunuz. Tüm petek sularını makineyle çekilmesini sağlayarak, tesisata aktarımı yapılacak zararsız olan yıkama sıvısı ile dikkatli şekilde kirecin, pasın, çamurun alınmasını sağlıyor ve petek tesisatının suyunun yenilenmesini koruma sıvısı ile birlikte birkaç saat içinde yapıyoruz.

Şirinevler su kaçağı tespiti kameralı atık borusunda su kaçağı tespiti yapan servistir. Lağım, tuvalet borusunda su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Kamera kullanarak tuvaletin neresinde kaçak olduğunu bulmak mümkündür. Tuvalet, logar, küvet giderindeki çatlak kısacası her türlü giderde kullanılabilir ve kamera uzunluğu oldukça elverişli olmasından dolayı uzun mesafeli alanlarında içten görüntülerine bakarak sızıntı bölgelerini görebiliriz. Bu ne demek biliyor musunuz? Binanın pek çok yerin tadilat olmayacak ve yalnızca hasar alan bölgeyi onarmak için küçük türde tamirat yapılacağıdır ve gerçekten güzel işçilik örneği sergilemekteyiz.

Şirinevler makineli tesisatçı demir su tesisat borularında kireçlenme için pimaş açma yapan servistir. Demir su borusunda tazyikli suyun az gelmesi kaynak hatası, içindeki kirlenmenin giderek artmasından dolayı olabilir. Demir su borularını değiştirmeden içini temizleme işlemleri sırf bu alandaki tesisat sistemleri için geliştirilmiş olan yıkama sıvıları ile uygulanmakta olup, tesisattaki tüm kirliliği makineli müdahale ile kırmadan temiz duruma getirilmesi gün içi işlemler ile yapılabilir ve garantilidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87