Piripaşa Tesisatçı

Piripaşa tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robot makineli cihazla tıkanıklık açma gibi su tesisatçısı servisi alabilirsiniz. Tesisatçı olarak en modern cihazlarla Beyoğlu bölgesinde hizmetinizdeyiz.

piripaşa tesisat firması

Piripaşa Tıkanıklık Açıcı Usta Tesisatçı

Beyoğlu Piripaşa mahallesi tesisatçı olarak sifon borusu çatlaması, su sızdırması, komşunun duvar veya tavanından su gelmesi gibi durumlarda garantili onarım yapan su tesisatı firması olduğumuzu yazalım. Çatlayan sifon borularını onarmak için değişim şarttır ve ne kadar alan kalıyorsa, o uzunlukta bir kırılma payı ile değişimi yapabiliriz. Duvardaki su sızıntısı ve ıslaklığın kaybolması için bunun uygulanması gerekir ve bir süre sonra kendiliğinden kuruyacaktır. Piripaşa tesisatçı bulaşık makinesi atık borusu kirliliği ve tıkanması probleminden dolayı geri gelen sular ve makinenin çalışmaması gibi durumlarda basınçlı su sistemleri kullanarak kanallarda kırılmadan tıkanıklık açma çalışması yapmaktadır. Ayrıca özel kameralar ile de önceki durum ve sonrasında ilişkin değerlendirmeleri yerine getirdiğimizden dolayı, aksayan bir yer olmayacak ve atıkları tam anlamı ile temizleyebileceğiz. Örneğin, atık borusu ilk santiminden itibaren cihazı içeriye doğru gönderirken, kameralar ile de yerlerini buluruz. Zaten metrelerce yatay boru sistemi çok nadirdir. Hemen dikey olan bağlantıya kadar yolu açacak olsak, hiçbir sorun kalmayacaktır. Yalnız cihazımızın menzilinin 20 metre olduğunu ve ilerleyecek düzeyde yönlendirme ve yüksek basınçlı sular ile hiçbir zarar vermeden kanalları temizleyebileceğimizi ifade edelim.

Piripaşa tesisatçı sifonun uzun süre kullanılması nedeni ile kokması, içindeki su miktarının azalması, pislik ve tortuların hortumu kaplayarak tıkaması gibi konularda da su tesisatçısı firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Farklı bina, ofis, hastane, okul, otel temiz ve atık su sistemi bakım hizmetleri, onarım, montaj hepsi dâhil yalnızca bizi arayın ve garantili işlemlerden yararlanın.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87