Acil Tesisatçı

Acil tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , yaylı robotlarla tıkalı gider açma ve su tesisat tamiri hizmetleri alabilirsiniz. Acil tesisatçı en hızlı şekilde İstanbul içi yaşanan problemlere çözüm üretir.

” Avrupa Yakası : 0212 417 21 87 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm Acil Hat : 0551 231 83 55 i arayabilirsiniz “

Gece Açık Tesisatçı

Acil tesisatçı borularda oluşan darbe, gerilme, uzun süre kullanılmama gibi bazı problemler için su tesisatı firmamızı arayabilirsiniz. Duvara yeni bir dolap eklenmesi sırasında arkasından belki banyo veya mutfağa doğru giden bir boruyu delmeniz veya bükmeniz, duvar ıslaklığının görünmesi ile anlamanızı sağlayabilir. Yalnız o anda bizi aramanız ilgili problemleri özellikle basınç testleri veya onun yerine bir ses analiz cihazı ile yerini tam olarak bulmamızı ve parça değişimini hemen yapmamızı sağlayabilir. Acil su tesisatçısı ile pisuar sifonlarında tıkanma olması, pisuara su akmaması, pisuarın koku yapması problemini çözmek için tıkanıklık açma şirketimizi arayarak en garantili çözümlerimizi alabilirsiniz. Pisuar kanalı kirliliği, atık birikmesi ve kanalları tıkaması gibi unsurlar nasıl sıvı atığın bile geçmesine engel oluyorsa, sifondaki kirlenme, hortumunun katlanması veya diğer faktörlerde orada koku oluşması ve kullanamama gibi şikâyetlerin meydana gelmesine neden olmaktadır. Biz pisuarları kırmadan tamir edebilecek bir firmayız ve eksiklik nerede ise orada net anlamda neredeyse bir, iki saat gibi bir süre içerisinde çözümü yerine getirebiliriz.

Acil tesisatçı gömme rezervuar problemi, çalışmaması, suyun yeterince akmaması gibi konularda İstanbul 7/24 açık su tesisatçısı olarak görev başındayız. Her ne kadar temiz sıvı atık deposu da olsa zamanla problemler oluşabilir, yalnız neredeyse bir dakikanızı ayırarak bizi aramanız ve müsait olduğunuz bir saat ve gün dilimini bizlere söylemeniz bu problemden kurtulmanızı önünü açabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87