Pendik Esenyalı Tesisatçı

Pendik Esenyalı tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine hizmet vermekteyiz.

Esenyalı Tesisatçı Telefonları

Pendik Esenyalı tesisatçı peteğin hiç ısınmaması arızasını onaran petek temizliği firmasıdır. Petekleri tam kapasite temiz su ile doldurun. Isının bir vakit sonra giderek azalmaya başladığını fark edeceksiniz. Kireç, tortu sürekli ürer ve peteğin içini istila eder. Asitli olmayan zararsız solüsyon temizleyicileri kullanıp kanaldaki tüm nesneleri makineyle yıkarız. 2-3 bar kuvvetinde uygulanacak devir daim ile herhangi bir tahribat oluşturulmaz. Tüm peteğin içini tıkayan kireç pas cihazla alınır ve kanaldaki sorunlar varsa onarım yapılarak peteklerin daha iyi yanması ısınması sağlanır. Pendik Esenyalı tesisatçı banyo kombi sıcak su borusundan alt kata su kaçağını kırmadan bulan su kaçağı tespiti işlemleri yapan firmadır. Şebeke hatları ile aynı özellikte olmayan ve içerisinden sıcak su geçen bu hatları araştırmak için birkaç cihaz kullanırız. Hepsi hasarsız araştırmayı desteklemektedir. Örneğin, banyo duvarında ıslaklık, sıcak su akıntısı varsa o yüzeyleri nem ölçen cihaz ile tararız. Termal kameralar, boru sistemlerinin döşendiği bölgeleri ve sızıntı alanlarını görmemizi sağlar. Hatta nokta yerini bulmak için ses detektörü ile sabitleme yaparak, banyo sıcak su tesisatını garantili onarma işlemlerini sizlere sunabiliriz.

Pendik Esenyalı tesisatçı elektrikli robot lavabo açıcı ile kanal açan tıkanıklık açma firması olarak pimaş ve duvar alanlarınıza zarar vermeden işlemler yapıyoruz. Tadilat seçenekleri unutun. Lavaboyu atık yağlar, gıdalar, sakal, saç kalıntıları tıkadı sorunları olabilir. Taşan lavabonun kırılmadan açılması için kanallarına kamerayla bakarız. Atık tutan alanlar bulunur. İlerletilmesinde bazen çok sert oluşumlar için kısa süreli kimyasal kullandığımız oluyor. Ana çözüm metodumuz kanala bahsettiğimiz cihazın uzatma kablosu ile açıcı yay takıp, bu yaya cihazın güç verilmesi ve birkaç metreden 30 metreden daha uzaklıktaki lavabo kanalı tıkanmasını uzaktan, kırmadan açılmasıdır.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87