Oruç Reis Tesisatçı

Oruç reis tesisatçı Esenler ve çevresine kırmadan robot cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizeme gibi profesyonel su tesisat servis hizmeti vermektedir. Tesisatçı olarak modern cihazlarla su arızalarının yerini noktasal olarak bulurken tıkanma durumlarında yine robot makinalardan faydalanmaktayız.

Esenler Oruç Reis Tesisatçı

Esenler Oruçreis mahallesi tesisatçı birinci sınıf ve kaliteli çözümleri bir arada sunan su tesisatçısı firmasıdır. Kaliteli boru sistemlerini ve alakalı kullanım birimlerinin her eve sıfır olarak yerleştirilmesi bile zamanla problemleri oluşturabilir. Tuvalet içini hızlıca tıkayacak maddelerin yerleşmesi sıklıkla bu sorunu yaşamanıza neden olabilir. Yalnız pratik kanal temizliğini sağlayabilecek robot cihaz ve alakalı kol ile en net verimi alabiliriz. Oruç reis tesisatçı bina içindeki estetik duruşu bozmadan sorun çıkartan boru türleri duvara gömülü durumda olsa bile önce analiz ile su kaçağı bulunmasını uygulamaktadır. Pek rahat bir şekilde parke veya fayansların altına döşenmiş olan şebeke borularına bazı ön müdahaleler ile sızdırmazlık testleri ile basınç pompası ile bazı bilgiler alabilir, ne derece sorunlu olduğunu görebiliriz. Bazı şebeke borularında sıvı kapatıcılar ile çözüm uygulayabilirken, bazılarında ise o uzunluk ne kadar ise aynı çapta biz yeni bir tane getirerek, bağlantıları da uygulayarak en iyi ölçüde adımları yapabiliriz. Çünkü günümüzdeki cihazlar ile beton arkasında tam olarak ne var ve ıslak, kuruluk arasındaki farklar, sıcak soğuk sistemler arasındaki değişimler, nereye kadar ıslandığı görsellik açısından termal kamera, ses dinleme olarak akustik cihaz ile hiçbir yeri zedelemeden anlaşılacak düzeydedir.

Oruç reis tesisatçı birkaç günde düzelecek değil, aynı gün çözümü sunabilen su tesisatı firmasıdır. Arızalı yedek parçaların değiştirilmesi bile ilk önce nereden başlayacağına emin olan firmalar ile daha düzgün işçilik üretilmesini gerektirir ve bizde bu alanda deneyimlerimiz ile önemli yerlerde olduğumuzu düşünüyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87