Esenler Çiftehavuzlar tesisatçı olarak kırmadan dökmeden robot makinalı cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı olarak modern teknik cihazları kullanarak su arızalarını kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gidermekteyiz.

Çiftehavuzlar Mahallesi Tesisatçı

Esenler Çiftehavuzlar su tesisat firması doğru eğimi verilmeyen kanallarda bazı düzeltmeler yapabilecek su tesisatçısı firmasıdır. Genelde atık giderken takılır ve geri gelmeye çalışır veya her ne kadar kanallarda temizlik yapılsa bile kronik olarak aynı sorunlar karşınıza çıkmaya devam eder. Çözüm için ise içten başlayarak kameralar ile boru çaplarının ne olduğu, nasıl döşendiği, yükselti şeklinde eğim var mı gibi durumların tek tek araştırılması gerekiyor. Biz de bunu uygulayabilecek ve alınacak bilgiler ile çalışma detaylarına devam edebilecek bir firmayız. Esenler Çiftehavuzlar tesisatçı rezervuardaki conta kuruması, basıncın ve suyun az olması gibi nedenler ile klozete az su akması, yeteri kadar su gelmemesi gibi şikâyetleriniz için su tesisatı firması olarak destek vermekteyiz. Bazen ise otomatik rezervuar tuşunun kapanmaması, basılması sırasında zorlanması, rezervuar gövdesinde su akıtma şikâyeti, problemi gibi adımlar karşınızda olabilir. Hepsi için en ideal ölçülerde analiz ve düzeltilebilecek küçük şikâyetler olduğu için bizden destek almanız sorunların da en uygun ölçülerde giderilmesini sağlayacaktır.

Esenler Çiftehavuzlar tesisatçı atık su kanalı ve kokusu bulmak için boyalı su, kanal içinden araştırma ve görüntü almak için kılavuz kameralar ile inceleme ve su kaçağı bulma, durdurma, onarma işlemlerini bir arada sağlamaktadır. Profesyonel bir yardım için eskide kalmış mekanik çözümleri almak yerine daha iyisini hedeflemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Analiz ne kadar kaliteli ise onarıcı kimyasallar ne kadar uygun ve yeteri kadar gözlem yapılmasının sağlanması garantili bir bakış açısı değil midir?

Esenler Çiftehavuzlar Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA