Madenler Su Kaçağı Tespiti

Madenler su kaçağı tespiti yapan cihazlı ve robotla hizmet veren firmamız kameralı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmetlerini aynı gün vermektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazların yanında alanında tecrübeli ustalarımızla yüzünüzü güldürüyoruz.

Madenler Bilgisayarlı Su Kaçağı Bulma

Madenler robotlu tesisatçı sizlere en ince ayrıntısına kadar su arıza tespiti yapabilecek kategoride bulunur. Titizlik içerisinde musluk tezgahı altındaki damlayan ve gördüğünüz o katlanabilen gider borusu rahatlıkla yenisi ile değiştirilir. Bunun için cihaza pek gerek yoktur. Yalnız bizim hedefimiz biraz daha beton içlerine ait su kaçağı bulan tesisatçı olmamızdır. Çünkü kameralar ile net olarak sıradan sızıntılardan, sürekli halde betonları herhangi bir demir veya moloz aralığından başlatarak ıslatan etkileri net olarak görebilmekteyiz ve ona göre önlem alıyoruz. Madenler su kaçağı tespiti günlerce tadilata gerek olmadan su kaçağını bulan bir firma olmasının dışında tadilat seçeneği de gerçekten son derece düşük oranlarda yer alır. Kendiliğinden çoğu sızıntı durmaz ve betonlar neden halen kurumadı diye düşünmenizi istemeyiz. Çünkü tuvaletler, temiz su borusu devamlı kullanılır ve içindeki sular mutlaka zayıf bölgelerden çıkış yapacaktır. Madenler kameralı su kaçağı tespiti işlemlerine dair ısıtılan tesisat sularını takip edebilecek cihazlar ile de betonlardaki o nemli ortamın, devamlı sulu durumda kalmasının tam net cevaplarını bulabiliriz. Aslında ortalama bir mutfak yaklaşık 15 dakikada bu cihaz ile tümden taranabilir.

Madenler su kaçağı tespiti işletmemizce su kaçağı tespit cihazı alanında pisuar içlerine dahi kanal içlerini takip edebiliriz. Sigara izmaritleri, çeşitli küçük atıklar orada zamanla sızıntı oluşturabilir ve gelin şu andan itibaren su kaçağı bulan firmalar arasında Emir Tesisat ile destek verelim.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87