Kurtdoğmuş Tesisatçı

Kurtdoğmuş tesisatçı olarak profesyonel kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı sektörü lider firması olarak aynı gün içinde 1 yıl garantili hizmet vermeyi vaad ediyoruz.

Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti

Pendik Kurtdoğmuş tesisatçı yasal prosedür ve kalite standartları içinde her saat arıza kaydını telefon ile alabilen bir firmadır. Kurtdoğmuş su kaçağı tespiti çürümeyi veya delinme nedeniyle oluşan bulguların tam yerlerini elde eder. 50’lik bir boru düşünün ve mutfak lavabosuna temiz su taşıyor. Su buradan gizli değil sürekli akacaktır. Tiz sesler fayans altında çok nadir duyulur. Yalnız bunu elektro akustik ses dinleme aygıtlarımız ile mükemmel düzeyde tarama sonuçları ile hemen elde edebilmekteyiz. Kurtdoğmuş tesisatçı kısa zaman içinde problemli hale gelen petek içi tıkanmaları gidermekte %100 başarılı olmaya devam ediyor. Kurtdoğmuş petek temizliği ile doğal gaz kullanımı ve yakıtın kombi tarafından yakılmasında üretilen sıcak suyun daha uzun süre gitmesi yani petek içinde daha iletken hale dönüştürülmesi uygulanabilir ve hayal değildir. Tek gerekli olan petek içi tüm kanalların açık ve kireçsiz, çeşitli farklı maddeler ile kaplanmamış olmasını sağlamaktır. Bunun içinde kimyasalı basınçlı şekilde gönderdiğimiz temizlik cihazlarımız ile yapılması imkansız değil ve 3 saat sonra farka belki siz bile inanamayacaksınız.

Kurtdoğmuş tesisatçı mağdur olmamanız veya aşırı bir gürültünün komşular tarafından rahatsız edilmemesi için kameralı analiz sistemlerini kullanır. Kurtdoğmuş su tesisatı için eski tip musluktan sızan sular veya kalorifer peteğindeki damlamalar her zaman aynı acil seviyeye aittir ve hepsini dikkatlice çözebiliriz. Özellikle günümüzde gücü ve yapışkan etkisi, kaçak bölgesini tıkayıcı vasıfları ile kimyasalları kullanan bir firma olduğumuzdan sonuçlar her zaman mükemmel olmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87