Harmandere Su Tesisat İşleri

Harmandere Su Tesisat İşleri yapan firmamızda kameralı cihazla su kaçak tespiti , tıkalı gider borusu açma ve tesisatçı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı denince akla musluk tamiri gibi basit onarımlar gelir ancak en zor olan işleri biz yaparız.

Pendik Harmandere Tesisatçı

Harmandere tesisatçı ile bulaşık makinesine dair atık maddelere ilişkin birikmeler ve bunların özellikle gider kısımlarında tıkalı kalması, ilerleyememesi vakalarına ilişkin bazı çözümleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Harmandere Su Tesisat İşleri olarak ne kadar kirli bulaşıkları makineye yerleştirirseniz gider içlerini temizleme konusunda biraz daha risk alıyorsunuz demektir. Bulaşıkları biraz içindeki maddelerden arındırarak çöpe ayıklamanız aslında gider içlerindeki baskıyı biraz daha ortadan kaldıracaktır. Bu amaçla bir örnek verelim. Günde birkaç defa bulaşık makinesini çalıştırıyor olabilirsiniz. Veyahut günde bir defa tüm gün boyunca biriken bulaşıkların yıkanması için makinenizi çalıştırıyorsunuzdur. Makinenin hemen duvar kısımdaki bölmesine bakacak olursanız 2-3 metre civarınca boru içine yerleştirilecek şekilde bir gider hattı görürsünüz. Bu kısımdan makineden çıkan atıklar ilerler ve uzaklaşır. Bir vakit sonra kanal içleri o kadar dolu hale gelir ki duvar kısmına sabitlenen atık taşmasını önleyici kısmı da yerinden oynatarak çıkartır ve o bölge komple kirlenecektir. Bu durumda yapılması gereken bizleri aramaktır ve o sırada madde çıkışı oldukça bir kovaya doldurup tuvalete girmesi sağlanabilir. Biriken maddeleri bir tesisatçı olarak kanal açma cihazı kullanılması ile açabilir ve bunu yaparken ne boruya zarar ne de boru etrafında kir oluşmasına imkân vermeyiz.

Harmandere Su Tesisat İşleri ile 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız bulunmaktadır. Hasarsız ve özellikle masrafı çok fazla olmayacak şekilde sizlere tekniklerimizi sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87