Küçükçekmece Tevfikbey Tesisatçı

Küçükçekmece Tevfikbey tesisatçı firmamızda kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli sistemle tıkalı tuvalet ve lavabo açma servisi verilmektedir. Tesisatçı olarak son modern cihazları kullanarak ev ve iş yerlerinde yaşanan su tesisatı problemlerini aynı gün içinde gidermekteyiz.

Tevfikbey Cihazlı Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Tevfik bey tesisatçı ile aşırı gelen doğal gaz faturalarına karşı petek temizliği işlemlerini sizlere sunmaktayız. Bir evde doğal gaz faturası nasıl düşürülür? Kombi derecelerini yükseltme gereği genelde peteklerin ısınmamasından kaynaklanmaktadır. Peki, bizi arayarak peteklerdeki kirliliğin cihazımız ile son bulmasını sağlarsanız sonuç nasıl olur? Petek daha iyi ısınacağından kombi dereceleri örneğin 60 ise 50-55 bandına çekebilirsiniz. Küçükçekmece Tevfikbey mahallesi tesisatçı ile evde su kaçağı tespiti işlemlerini uygulayabiliriz. Yalnızca evde değil, ofiste, hastanede, okulda, hamamda, iş yerlerinde, AVM içinde gizli temiz, atık, sıcak su sızıntısı yerini bulmada önemli cihazlar kullanıyoruz. Örneğin, spor salonunda sıcak su sızıntısını bulmak için termal cihaz ile ilgili sıcak su borularını dıştan analiz ederek tam olarak hangi borunun yüzeyin, duvarın, fayansın altında nerede sızdırma yaptığını bulabiliriz. Delinen su borularını onarmak pek sağlıklı değil, değişim şarttır. Yalnız biz kılcal delinmelerden bahsediyorsak yani damlatma düzeyinde bir takım durum varsa o halde elimizde bulunan bazı kapatıcı sıvılar iyi iş görecektir. Ayrıca buna benzer yalnız farklı bir ürün ile petek sızıntı yerlerinin sisteme zarar vermeden düzeltilmesi de tarafımızca uygulanabilir.

Küçükçekmece Tevfikbey tesisatçı ile “radyatör su kaçırıyor, ısıtmıyor, kombi su akıtıyor, musluk tamiri” gibi ihtiyaçlarda sizlere garantili su tesisatçısı olarak en iyi standartları sunma amacındayız. Petek yüzeyi veya borularındaki su damlatma sorunu için kapatıcı sıvılar, kombi arızaları için deneyimli ekibimiz ile aynı gün çözümler, musluk tamiri yapabilecek İstanbul teknik servis firmamız ile bol yedek garantisi ile tam yetkili iş arkadaşlarımızı şu anda bile adreslerinize yönlendirebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87