Küçükçekmece Fatih Mahallesi Tesisatçı

Küçükçekmece Fatih mahallesi tesisatçı firmamızda CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ , robot makineli sistemlerle tıkanıklık açma servisi verilmektedir. Tesisatçı olarak en modern cihazlarla aynı gün içinde Küçükçekmece semtinin tüm mahallelerine hizmet sunmaktayız.

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece fatih mahallesi tesisat ile atık ve temiz su boruları yıpranma, oksitlenme, delinme, sızdırma gibi şikâyetlerde su tesisatı firmamızı mutlaka aramanızı öneriyoruz. Çünkü elimizdeki teknoloji paslanan metal boruları termal kamera ile kırmadan yerini bulabilecek sistemleri kapsamaktadır. Farklı tür boruların düzeltilmesi ve içinde biriken pisliklerin kanalizasyona gönderilmesi için robot sistemlerimiz mevcuttur. Küçükçekmece Fatih mahallesi tesisatçı ile küvet ve lavabo tıkanıklığı, sifon suyunun kokulu veya yetersiz az akması gibi şikâyetlerden tutunda radyatörlerin soğuk kalması, kaloriferin üstü sıcak altı soğuk olması gibi vakalara kadar hepsi için su tesisatçısı firmamız emrinizdedir. Problemler sayısız olduğundan dolayı hızlıca ve kesin çözümleri yerine getirmek için özel metotlar kullanıyoruz. Örneğin lavabo tıkanmasını hemen açabilmek için elektronik cihazımız şebekenizden bir miktar su çeker ve kanallarda yıkama işlemini üstelik yüksek çözünürlüğe sahip kameralar eşliğinde yaparız. Kokulu sifon problemini tetikleyen belki de su eksilmesi, sifon hortumunun veya küvetinin delinmesi olabilir ve analizden tutunda parça değişimine, kırılan beton veya fayansın onarılmasına kadar hepsi için sizlere desteğimiz mevcuttur.

Küçükçekmece Fatih mahallesi tesisatçı ile cihazla su kaçağı tespiti yapmaktayız. Temiz su borularında bir saniyede geçebilen su akışı vardır ve bizler bazı bar basıncı ölçümleri ile aksayan bölgeleri zararsız bulabilmekteyiz. Sızdıran, delinen temiz su borusunu kırmadan bulmak için bazen ses dalgaları ile yüzeylerde araştırma yapabilir ve eksiksiz noktasal bulunabilir ve değişim aşaması uygulanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87