Kaptanpaşa tesisatçı olarak kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetlerini Kaptan paşa mahallesine aynı gün vermekteyiz. Tesisat sektürü lideri tesisatci.biz.tr en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Şişli Kaptanpaşa Mahallesi Tesisatçı

Şişli Kaptanpaşa tesisatçı olarak ısıtma sistemi kirliliği ve ısınamama problemini gidermek için kırmadan petek temizliği çalışması yapmaktadır. Burada tek hedefimiz radyatör kirliliğini bitirmek için bazı havlupan ve kombi gibi kanallar aracılığı ile kimyasalların aktarılması ve oradaki kirlenmenin dışarıya alınmasıdır. Bina içlerindeki sayısız petek hakkında bu sirkülasyonu yaparak ortalama 5-6 peteği birkaç saatte temizleyebiliriz. Eğer iç kirlenme daha az bir seviyede ise bu durumda çalışma süresi de haliyle kısalacaktır. Kaptanpaşa tesisatçı kırmadan tıkanıklık açma servisi özelliğine sahiptir ve bir telefon araması ile ekiplerimiz hemen yola çıkabilir. Burada birkaç farklı senaryo ile hareket etmek istiyoruz. Bir galvaniz borudaki tıkanma genelde paslanma ile olur ve nerede oluştuğu önemlidir. Onu anlamada termal cihazları kullanıyoruz ve görsel olarak zaten paslaşmış alanları anında anlayıp, alakalı tedbirleri alabiliyoruz. Bir batarya su borusundaki kireçlenme bölgelerini anlamak için bar basınç yöntemlerini kullanırız ve ses frekansları ile alakalı bir tedbirdir. Yine kırılma payı olmadan uygulanır. Atık su borusu içi kameralı kullanıma sahip teknik servis olduğumuz için lavabolar, banyo giderleri için su püskürterek temizleme ve tuvaletler için ise bazı başlıkları kullanarak kanalizasyona kadar ilerlemesi rahatlıkla yapılabilir.

Kaptanpaşa tesisatçı en iyi teknikleri sizlere sunmaktadır. Bina içlerinde su tesisatı arızalı mı, kontrol edilmesi, nasıl onarılır gibi tüm soru işaretlerinize bol yedek parça ile yardımcı olmaktayız. Sizlere son derece yakında ofislerimizin olması zamandan kazanarak hemen müdahale edilmesinin önünü açmaktadır ve mutlaka Emir Tesisat desteğinden yararlanmanızı istiyoruz.

Kaptanpaşa Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA