Kalenderhane Tesisatçı

Kalenderhane tesisatçı firmamızda kameralı su kaçak tespiti , kırmadan tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

İstanbul Tesisatçı

Fatih Kalenderhane tesisatçı iyi bir yapılanmaya sahip ve kireçli boruyu bulma uzmanları ile en iyi araştırma cihazlarını kullanmaktadır. Kalenderhane su kaçağı tespiti çalışması esnasında kireç tabakasını bulmamız için saniyedeki suyun akıcılığındaki önemli düşüşleri bulmak son derece yeterli olacaktır. 50’lik bir boru düşünün ve içinden su geçiyor. Kireçsiz bölmede seri şekilde ilerlerken, 1 cm kadar çapa sahip kireçli bölmeye geldiğinde hızı yavaşlayacaktır. O esnada biraz ses çıkartır ve biz bunu aygıtlar ile anlarız. Ayrıca kireç varsa delinme ihtimali yani kaçak da olabilir ve sızan sular için ayrı cihazlar ile yine tam tespit oluşturabiliyoruz. Kalenderhane sıhhi tesisatçı gerekli tüm malzemeleri bir arada getirerek analizi yapar ve eksikliği en olmadığı kadar giderir. Kalenderhane petek temizliği 50’li derecelerde üretilen suyun nereden geldiği ve ne kadar iletken olduğundan, hava kontrolü, reglaj ayarı gibi ince ayarları inceleyerek yerine getirecektir. Ana çalışmamız ise soğuma nedeni olan ve suyun bir noktada takılıp kalmasına sebebiyet veren içindeki pislik tortulların ve kireçlerin oradan çıkarılmasıdır. Peteklerde bir noktadan sıvı çıkışı yapmak istiyorsanız suyun hareketinin tek yönde olmasını sağlarsınız ve bunun için basınçlı su cihazları ve çözeltileri bir arada kullanıyoruz.

Kalenderhane tesisatçı ile hatalı imalata konu olan ve arızalı üretilen tüm parçalara ilişkin problemleri en iyi testleri Kalenderhane su tesisatı farkı ile yapıyoruz ve binanın tekrar güvenilir olmasını sağlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87