Huzur Tesisatçı

Huzur tesisatçı Ümraniyede kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı hizmetleri vermektedir. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarımızla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmetinizdeyiz.

Huzur Mahallesi Tesisatçı

Ümraniye Huzur tesisatçı ile pas ve kireç maddelerin istilada bulunduğu radyatörleriniz için en ileri teknik ve çözücü maddeler ile dışarı çıkartılmasını sağlayabiliriz. Huzur petek temizliği oda sıcaklıkları düşen bir daire içinde veya komple apartmanda petek bakımı yaptırmanın kesinlikle en güvenilir yönüdür. Rakamsal bazda servis ücretleri pahalı seviyelerde yer almaması, en uzaktaki ısınmayan soğuk odalarda bile 4-5 derece ve hatta daha üzeri artışlar gözlenmesi son derece normaldir. Huzur tesisatçı ile günümüz şartlarında el yakacak duruma gelmesi gereken ısıtılan sulardaki bu eksikliği araştırabiliriz. Eğer sıcak su hatlara verilmesi anında bu ölçümleri zeminin hemen altından geçmesi veya duvardan ilerlemesi fark etmeksizin paslanan boru içlerini rahatlıkla görebiliriz. Huzur su tesisatı ile su izolasyon problemi ve apartmanın belli noktalarına gelen sızıntılar da araştırılma konusudur. Gerek İSKİ gerekse apartman dışındaki sistem boruları zamanla apartmanın dış bölgesini toprak altından ıslatarak bu sıvıların beton içlerine ve başta bodrum ve alçak zemine sahip dairelere maruz kalmasını sağlar. Yalnız biz pratik bir inceleme sonunda ıslaklığın yegane gittiği yol güzergahını hızlıca bulabiliyor ve dış kaynaklı ise en ufak bir kırma girişiminde apartmanda bulunmuyor ve önlemleri alıyoruz.

Huzur tesisatçı en olasılık dahilindeki profesyonel bakış açısı ile çalışmalarına devam eder. Huzur su kaçağı tespiti ile zararları minimize etmek ve ilk başta en iyi tespit cihazlarını kullanmak daha önceliklidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87