Fulya Su Tesisat

Fulya su tesisat ile kırmadan dökme işlemleri olmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı firmamız monder çağın cihazlarını kullanarak hizmet vermektedir.

Şişli Fulya Tesisatçı

Fulya tesisatçı her zaman son teknolojinin yakınında bulunan ve ekstra masraflar yerine tek fiyat üzerinden binalara gelen bir ekibe sahibiz. Uzman tesisatçı çalışanlarımızın pek çok konuda bina içi sorunlarda sizlere yardımı dokunacaktır. İsterseniz biraz da neler yapabiliyoruz, onları inceleyelim. Fulya su tesisat ile tuvaletlerin içlerinin tamamen açılmasını sağlayabiliriz. Alaturka, bide, klozetlerin gider içlerine sığma özelliğine sahip olan ve ne kadar dar açılı dönemeçler veya birden fazla birleşim bölgeleri olursa olsun o kısımlardaki maddeleri oldukça hızlı şekilde açabilecek bir yapıya sahibiz. Kanal açıcı boruları temizlerken, kırılmasına veya olmadık noktalarda çatlamalara imkân vermezken bunu sağlaması için en mükemmel şekilde ön kısma yerleştirilen bir kameradan yönlendirmek için yardım aldığımız açıktır. Diğer bir iş alanımız ile evinizde bulunan su kaçakların yerlerini tespit etmek için kullandığımız termal kameradır. Bunu sıcak sulardaki sızıntılar için bulmakta daha başarılı bir aygıt olarak tanımlayabiliriz. Üst katınızdaki komşunuzun kombiden gelen sularında sızıntı varsa Onun dairesi ve sonraki süreçte sizin katlarınıza doğru beton içinden inmekte olan bu sıcak suları bulmak için cihazımız beton üzerine tutulur ve hem tesisat hem de sızıntının yerleri hızlıca bulunabilmektedir.

Fulya su tesisat ustalarımız ile kaçak bulunan bölgede tam yerini hızlıca işaretleyebildiğimiz için minik bir beton kısmı delmek ve o alanda doğrulama yaptıktan sonra tam olarak değişim aşamasına hızlıca geçebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87