Fatih Sofular Tesisatçı

Fatih Sofular tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve ilaçlı petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Sofular Tesisatçı Telefonları

Fatih Sofular tesisatçı kombinin sağlıklı çalışması için petek temizliği hizmetlerini tavsiye eder. Profesyonel ekiplerimiz ile kirlilik ve petek sayılarına bağlı olarak kimyasal sıvı ayarı yapılması ile tüm sistemlere kablolar ile bağlantı kurarız. Devir daim ünitesi ile kirliliğin tekrar peteklere geçmemesi için cihaz filtre kısmını kullanırız. Tüm kirli içerikler dışarı alınırken, peteklerin etrafı kirlenmez ve özellikle petek içindeki suyu daha düşük kombi derecelerinde ısıtma gibi sayısız faydası vardır. Fatih Sofular tesisatçı çok kötü tıkanan lavabo kanallarında tıkanıklık açma ekiplerini yönlendirebilir. Sürekli tıkanan lavabo kanallarında etkin temizlik için kanallardaki pisliklerin, katran kıvamındaki yağ tabakaların uzaklaştırılması gerekir. Hemen lavabo kanallarını temizlemek için kullanılacak bazen kimyasallar vardır. Yumuşama amaçlı denenebilir. Bundan önce su püskürtme ekipmanları ile kanallardaki her alana değmesi sağlanır. Oluşacak bu hareketlilik sıfır noktasından itibaren zaten tek gidiş hattı olan sistemlerin tamamen ilerletilmesi için yeterlidir. Lavabo kanalını tıkayan saçları temizlemek veya farklı maddeler için gerçekten çok etkilidir. Su püskürtülürken plastik malzeme kırılmaz, betonarme yapıya zarar gelmeden uygulanır.

Fatih Sofular tesisatçı masrafı az olan su kaçağı tespiti ekipleri ile sorunlarınıza kökten çözüm sunmaktadır. Çok geçmeden su kaçıran boruları bulmanın yolu tüm dairenizdeki alakalı su sistemlerinde bazı ölçümlemeler yapmaktan geçmektedir. Batarya su borusundaki kaçak yerini bulmak için duvardaki terleme ve ıslanmalarda hareketle oradaki sızma yerlerini ses açısından dinleme teknolojileri ile buluruz. Araştırmada gürültü kesinlikle olmaz ve çoğu sorunu bir daha tekrar yaşanmayacak şekilde aynı gün içinde çözebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87