Ataşehir İnönü Mahallesi Tesisatçı

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerinde Emir Tesisat olarak Ataşehir semtine servisimiz vardır.

İnönü Mahallesi Tesisat Firmaları

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı peteklerdeki suyun daha az yakıt kullanılarak ısıtılması için petek temizliği işlemini önerir. Kirli sular cihazlarımız ile içten yıkanarak arındırılır. Pek çok kimyasal sıvı bunu sağlamaktadır. Basınçlı temiz suların da devir daim ettirilmesi ile kirli yapılar cihazdaki filtre kısmında kalır. Onları tuvalet gibi kanallara dökebiliriz. Petekteki havanın alınmasından tutunda ekstra sorunları da araştırarak en iyi çözümü sunuyoruz. Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı etkisiz değil hemen tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktadır. İstanbul hızlı çözüm odaklı ekiplerimiz, kamera kullanarak lavabo açıcı cihazlarında aparatları ile sıkışan sayısız nesnelerin yerlerini bulabilir. Arızalı atık borusu varsa noktasal ve doğru detayları ile yerleri bulunurken, lavaboda sıkışan atıkları temizlemek için ise bizim kullandığımız yalnızca sudur. Su cihazımızdaki kablolar ile hatların, lağım kanallarının içinde 10’larca metre taşınabilir. Normal bir daireden bahsediyorsak birkaç metresini bile kullanmamız yeterli olacaktır. Bataryadan suyun akma hızı değil bar basıncı 150 civarına gelinceye kadar ayarlar ve oradaki yapışkanlıkların ilerlemesini, kanallardan gitmesini sağlarken plastik lağım kanallarında kırmaya, dökmeye gerek kalmadan bu işlemi yapıyoruz.

Ataşehir İnönü Mahallesi tesisatçı ofiste, evde rutubetin artması ve duvarda terleme olması şikayetlerinde su kaçağı tespiti emrinizdedir. Farklı sızıntı türleri olsa da bizleri arayınız. Ortada lağım kokuları yoksa eğer diğer iki su kaynakları araştırılır. Örneğin, kombi varsa çalıştırılır ve sıcak su sistemleri cihaz ile görüntü alınarak analiz edilir. Şebeke borularında kaçak analizi yapmanın yolu ise ses aygıtları ve basınçlı test pompaları gibi iki işlemde olabilir ve onarımı birlikte sunmaya devam ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87