Esenler Mimar Sinan Tesisatçı

Esenler Mimar Sinan tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenler semtine servisimiz vardır.

Mimar Sinan Su Arıza Tespiti

Esenler Mimar Sinan tesisatçı paslanan ve su kaçıran borularda su kaçağı tespiti yapabilir. Oksitlenen su borusunun tamiri işlemlerinde bize danışabilirsiniz. Ömrü tamamlanmasından dolayı değiştirilmesi esastır. Suyu kaçırmasının belirtileri boru içinde su miktarı baz alınarak basınç testleri ile yapılabileceği gibi suyu sesli halde dışarı sızdırıyorsa ses detektörleri yardımı ile konumlarını bulabiliriz. Tamiratın ve alakalı arızalanmış su borusunda değişimin yapılması ve sızdırma yapmamasına yönelik testleri de dikkatli şekilde yapmaktayız. Esenler Mimar Sinan tesisatçı yerden ısıtmalı peteklerde kimyasal temizleyici kullanarak petek temizliği yapmaktadır. Panel veya dökme peteklerdeki kirlerin alınması ve suyunun temizlenmesi dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz. Tek başına peteğe dökülecek bir ürün solüsyon çalışması yapmıyoruz. Aktarımları cihaz ile basınçlı formatta yapıp, aynı hızda sürekli devir daim yapılarak çekilmesi yapılır. Petek katmanlarındaki kirleri temizleyecek olan ürünümüz ise çok geçmeden kirli tabakaların cihazda sabitlenmesini sağlar. Tertemiz şebeke suları ile koruma amaçlı ek sıvı enjekte ederiz ve içten korumayı olanaklı hale getiririz. Petek içindeki su sıcaklığının artırılması yanı sıra sıcaklığı elde etmede tasarruf gibi olumlu yan etkilerde binanıza gelebilir.

Esenler Mimar Sinan tesisatçı lavabo kanalında sıkışan yemek artıklarını veya saçların temizlenmesinde tıkanıklık açma ekibini arayınız. Uzun örgü şişi kullanarak sistemlerin delinmesi riskini almayınız. Matkap cihazı boyutlarında ve içinden spiral tel çıkartan, cihaz ile hareketlendiren bir aparat ile işlemin yapılmasından tutunda yoğun basınçlı su ile yıkanarak lavabo hatlarının kırılmadan açılması dahil hepsi için bizi arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87