Defterdar Tesisatçı

Defterdar tesisatçı hizmetlerimizde kameralı su kaçağı bulma , tıkalı gideri robotla açma ve petek temizliği servisleri vardır. Teknolojiyi kullanarak Eyüp defterdar mahallesinde tesisatçı servisleri vermekteyiz.

Tesisat için hızlı ve ekonomik çözümler

Tesisat ile ilgili birçok eğitim kurumu bulunmaktadır, ancak bu tür eğitim kurumlarını verdikleri eğitim teoriden öte gitmemektedir. Defterdar tesisatçı firması bünyesinde çalışan elemanları hem teorik hem pratik eğitimler ile donanmış ve oldukça başarılı hizmet verebilecek kıvama getirmiştir. Her zaman pratikleşen bir hizmet gösteren ve çalıştırmış olduğu her personel için müşteri memnuniyetini önemseyecek anlayışın garantisini veren firma tesisati alanda oldukça başarılı projelere imza atmıştır. Tesisat alanında üst komşudan alt komşuya su sızabilir veya alt komşudaki tıkanıklık nedeniyle üst komşunun giderinde problemler oluşabilir. Bu nedenle tesisat ve tesisatçılık görevleri oldukça önemlidir. Tıkanıklık açmak için ilk önce su kaçağı ve bu su kaçağının nereden kaynaklandığı bulunmalıdır. Sonrasında kaçak onarıldıktan sonra tıkanıklılığa geçilmesi gerekmektedir.

Defterdar tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Eyüp ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Defterdar tesisatçı tıkanıklık açma ve  su kaçağı tespiti hizmeti oldukça başarılı olarak devam etmektedir ve bu hizmetler sektörde tek olarak görülebilmektedir. Robotik sistem kullanılan bu tür hizmetlerde oldukça fazla ergonomik seçimlerde müşteriyi beklemektedir. Bu nedenle müşteri hiçbir yönden ve hiçbir şekilde mağdur edilmemektedir, böylece müşteri memnun olmakta ve hizmet sürekliliği sağlanmış olacaktır. Verilen hizmetlerdeki en önemli esas yapılan işlemlerin çevreye ve evin dekorasyonuna bir zarar vermiyor olmasıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87