Cevizlibağ Tesisatçı

Cevizlibağ tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz bulunmaktadır.

Cevizlibağ En Yakın Tesisatçı

Cevizlibağ tesisatçı kalorifer tesisatı, kombi, plakalı eşanjör temizleyen petek temizliği firması olarak komple ve işe yarar yöntemler kullanıyoruz. Kaloriferin su kaçırdığı nasıl bulunur? Kalorifer su eksilmelerini bulan cihaz kombi ekranına bakarak veya basınçlı test pompası ile kalorifer tesisatı için ölçüm yapmaktan geçmektedir. İlgili sızıntıları onarım için ilaçlar ve peteğin içini temizleyen makine tesisata bağlandıktan sonra yıkama solüsyonları ile itinalı şekilde devir daim sonucunda tüm maddeleri getireceğimiz makineye çekebiliriz. Peteğin içinin temiz olması, su kaçırmaması özellikle kombi arızası da yoksa verimli ısınmanızın anahtarı olacaktır. Cevizlibağ tesisatçı lavabo seramiği tezgahından duvara, zemine su akmasını su kaçağı tespiti işlemleri ile çözebilir. Çatlayan, zarar gören lavabo tesisatında su sızması olabilir. Batarya ve musluğun içindeki conta eskiyebilir ve gövdesinden su kaçırabilir. Fayansta çatlak varsa bu alanlar kullanılır ve her kullanımda zemine su akar. Hatta lavabo bataryasını kullanmıyorum sürekli zemine, duvara, alt kata su akıyor sorunları da oluşabilir. Macun çekilecek alanlardan, lavabo batarya musluk arıza onarımı tamirat işlemlerin yanı sıra lavabo su tesisatı sızıntı testi araştırması için test pompası ile tarama ve olası sorunları detektör ile bulma gibi kırmadan çözümler sunabiliriz.

Cevizlibağ tesisatçı cihazla lavabo borusu temizleme işlemleri yapan firmalar olarak tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermektedir. Tıkalı, arızalı, atık su taşıran lavabo giderini açmak için kanallara bakım yapmak gerekir. Lavabo giderinin taşmasına neden olan atıkların bir bir bulunması gerekir. Kamera takıp, metrelerce bu atıkları araştırırken, temiz pimaş içleri ile uğraşmadan açıcı robot telini ve bu teli uzatmadaki helezon yay aparatını kanala takarız. Kanaldaki atıklar ufalanır, ayrıştırılır, daha rahat kanaldan geçmesi için ittirilir. Lavabo atık tesisatlarını kırmadan açma işlemleri ile hemen sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87