Beylikdüzü Kavaklı Tesisatçı

Beylikdüzü Kavaklı tesisatçı firması olarak su kaçağı bulma , kombi petek bakımı ve tıkalı gider açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Beylikdüzü semtine hizmet veriyoruz.

Kavaklı Tesisatçı Telefonları

Beylikdüzü Kavaklı tesisatçı kimyasal ilaçla radyatör petek temizliği yapan firma olup petekteki kirli suyu temiz hale gelinceye kadar yıkamaktayız. Peteği kirleten içindeki pislikler olup, bazı koruma sıvıları siyah renk suların oluşumunu sağlayabilir. İşlemlerimizde onarım sıvıları da tedarik edilecek olup, petekteki kiri parçalayan, söken devir daim makinesine ekleyeceğimiz solüsyonun herhangi bir zararı olmayıp, pek çok müşterimiz sıcaklıkta artış olduğunu ve yakıt faturasının düştüğünü söylemektedir. Kimyasalı su ile karıştırıp yıkadıktan sonra tüm oluşumları çeker, temiz halde peteklere su ekler, havasını alır, reglaj ayarları yapan firma olarak bazı bir dizi bakım işlemlerini de sunmaktayız. Beylikdüzü Kavaklı tesisatçı tuvalet kanalında görüntüleme yaparak tıkanıklık açma yapan servis olarak kimyasalla, sökerek değil, tadilatsız, robot cihazla işlemler yapıyoruz. Teknoloji gelişmelerini yakından takip ediyoruz. Alaturka, alafranga tuvalet kanalına kamerayla bakıp sorunları görürüz. Bükülmüş, çökmüş yani tesisat daralması olmuş giderden atıklar zor geçer. Bu yoksa atık durmasına neden olan alanlar vardır tesisat onarımı veya kanala atık açıcı yay ile temizlenmesine gerek vardır. Görüntü almamızdan dolayı avantajlıyız ve kanal bazı yaylar takıp, uzatma aparatını göndererek, cihazın atıkları delmesini sağlarız. Tuvaletten gitmeyen atık suların hızlıca çekilmesi bir süre sonra olur ve testler yaparak kontroller sağlarız.

Beylikdüzü Kavaklı tesisatçı tuvalet taharet sıcak su musluğu duvarında su akıntısını onaran su kaçağı tespiti ekipleridir. Güneş enerjisi, merkezi ısıtma, kombi tesisatından gelen sıcak suyun tuvalet taharet musluğu duvarından akması tesisat kaçaklarının olduğunu düşündürür. Isıtma sistemi olduğundan iki aşamalı test yaparız. Islak kalan tuvalet duvarını nem, ısı cihazı ile tarar ve bu sayede tesisat sistemlerini de buluruz. Su kaçıran taharet musluğu tesisatı için ekrandaki boru alanları ve su kaybı yapan tesisat gözükecektir. Ayrıca ses detektör makinesi ile ses yapan sıhhi tesisat yerlerinin bulunması onarım işlemlerini oldukça hızlandırır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87