çekmeköy cumhuriyet mah tesisatçı

Çekmeköy cumhuriyet mah tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı tuvalet ve lavabo gideri açma servisimiz vardır. Tesisatçı şubemizi arayarak Çekmeköy bölgesi için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çekmeköy cumhuriyet mahallesi tesisatçıları petek içindeki kaba pislikleri, kirli suyu temizleyen petek temizliği servisidir. Uygun petek temizleme fiyatları ile yerinden sökülme olmadan petek, radyatörü cihazla temizleme işlemlerini kısa sürede tamamlayabiliriz. Kirlilik duruma göre 30-45 dakika içinde de tamamlanabilecek işlemler ile peteğin içindeki tüm kirli oluşumları ilaçlı sıvı solüsyon ve devir daim makinesi ile tamamen temizlenir duruma getiriyoruz. Pisliklerin petekte kalmasını önlüyor, cihazımızda topluyor ve daha fazla tasarruflu ısınmanızın önünü açıyoruz.

Çekmeköy cumhuriyet mah tesisatçı galvaniz, demir su borularında su kaçağı tespiti yapan servistir. Demir, galvaniz su borusunda kaçak yerini saptamak için yine plastik borularda olduğu gibi test pompası takılması sonucunda tesisattaki küçük de olsa kılcal sızıntıları görmemiz gerekir. Bu tesisatı içten onarabilecek, yerini dedektör ile saptayıp onarım sıvısını dışına sürerek veya ilgili boru parçasının yerine yenisinin takılması ile sonuç alınabilir. Çürüyen demir boruda değişim yapılması gerekli olabilir ve çürümüş veya sürekli tiz ses çıkartıyorsa o sesi dedektör takip mekanizması ile tamamen yerini saptayıp hatasız şekilde işaretlediğimiz küçük bölgeyi kırıp ve onarımı da yaparak rahat nefes almanızı sağlayabiliriz.

Çekmeköy cumhuriyet mah tesisatçı kırmadan tıkalı boru açma tıkanıklık açma servisidir. Bir gider borusu içindeki atıklardan kurtulmak için kanal içinde hasar vermeden özel robot yayları ile temizleme yapılması gerekir. Günümüzde robot makine kullanmadan önce kanal içine kamerayla bakılmasından hemen sonra açıcı yay seçimlerinde bulunulur ve tesisata eklenmesi ile dikkatlice temizlenebilir. Atıklar kanalizasyona yönlendirilir. Geri çıkartılması uygun olan yabancı cisimleri de bu robot ile alabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87