Beyoğlu Talimhane Tesisatçı

Beyoğlu Talimhane tesisatçı olarak kombi petek bakımı , su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Ayrıca Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu ilçesine servisimiz vardır.

Talimhane Tesisatçı Firmaları

Beyoğlu Talimhane tesisatçı hatalı döşenen kalorifer borularında ısınmama sorunu olabilir. Diğer bir seçenek ise petek temizliği yapılmazsa oda sıcaklığının düşmesi zaten normaldir. Senenin neredeyse 6 ayı ısınmak için bu sistemleri kullanırız ve her sene değil, iki seneye bir kimyasal sıvılar ile petek kanalı yıkama işlemini öneriyoruz. Pek çok müşterimiz özellikle geçen seneye göre ısıtma giderlerinde düşüş görmektedir ve metale de en ufak zararı yoktur.Beyoğlu Talimhane tesisatçı kameralı tıkanıklık açma ve pimaş borusu temizleme gibi yöntemleri ile harika teknikleri anlatmak ister. Alt yapısı tamamlanan binalarda artık o sistemlerin görülmeyeceği yere döşenmiştir ve içinde pislik birikirse fayansın kırılmasına da gerek yoktur. En basitinden jakuzi veya küvet gideri tıkanmış ve dolmuş ise oradaki süzgeç kapağının kaldırılması ve kanallara bir hortum eklenmesi yeterlidir. Bu hortum su taşır ve bir taraftan biz atıkların yerlerini de görerek (kamera ile) doğru yerlere su püskürtürüz. Suyun fazla dökülmeyeceğini ve yeteri kadar kullanılacağını, çalışmanın sonunda ise içten zedeleyici, zarar verici bir oluşuma izin vermeyeceğimizi ekleyebiliriz.

Beyoğlu Talimhane tesisatçı “Evde kırmadan su kaçağı tespiti mümkün mü?” sorularına 4 farklı cihaz ile kesinlikle “Evet” demektedir. Bunlarda bir tanesi ne kadar atık kanalı borusu varsa içten başlayarak kamera ile bakılmasıdır. Bazen dıştan beton delebilir veya içten çürümeler, parçanın yerinden çıkması gibi ne kadar sorun varsa bulur ve sürekli binada, evde, iş yerinde atık ve lağım kokusu gibi şikayetleriniz için en iyi çalışmaları getiririz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87