Asmalımescit Tesisatçı

Asmalımescit tesisatçı olarak su kaçağı tespit , kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Beyoğlu semtine hizmet veriyoruz.

Beyoğlu Asmalımescit Tıkanıklık Açma

Asmalımescit tesisatçı duşa kabin giderinde su kaçağı tespiti yapabilmek için duşa kabin kırılmasına gerek olmadan kameralı sistemleri kullanmak sureti ile analizi tamamlar. Kablolu ve küçük kameralar bilirsiniz. İlgili sıhhi kanala bunu yerleştirmemiz ve görüntülerin ekrana yansıması sorunlu sızıntı yerinin görülmesi için yeterlidir. Tüm giderin tek tek bu tür cihazlar olmadan kırılarak bulunması mı yoksa bu cihaz ile doğru teşhis mi? Bizi arayın ve farklı bina içi sızıntı problemleri için de servis ekiplerimiz sizleri bekliyor.Asmalımescit tesisatçı zemin katlarında tıkanıklık açma işlemleri yürütebilir. Yoğun yağmur yağışları ve alt yapı yetersizliği kanallardaki doluluk oranı artırabilir. Kamera ile sistemsel sıkıntılar varsa boru çapının daha geniş seçilmesi veya atıkların daha rahat gitmesi için özenli işlemleri bu tür cihazlar ile anlayabiliriz. Ayrıca kanallarda tıkanmaları anında açabilecek cihazlardan birisi olan robot sistemi tuvalet için kullanmak için analizden sonra bazı açıcı başlıkların yerleştirilmesi ve ilerletilmesine imkan tanınması yeterlidir. Atık türünün katı olması veya tuvalet kağıtları, peçete veya ıslak mendilin tuvalet kanalını tıkaması gibi şikayetlerde bu tür cihazlar plastik kanalları da yıpratmaması açısından çok önemlidir.

Asmalımescit tesisatçı uzun süre peteklerin sıcak kalması için petek temizliği işlemlerini önermektedir. Kalorifer sistemi doğru şekilde monte edilmiş ise size gerekli olan yalnızca petek boru ve gövdesini kimyasal ile temizlik işleminin tarafımızca cihazlar ile yapılması olup, etkinliğin yani randımanın iki sene kadar alınması mümkündür. Pek çok müşterimiz petekleri ısıtırken yakıt tasarrufunu bu çalışmalar sonrasında elde etmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87