Beyoğlu Fetihtepe Tesisatçı

Beyoğlu Fetihtepe tesisatçı firmamızda kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı servis hizmeti için 0212 417 21 87 yi arayınız. Tesisatçı olarak modern cihaz teknolojiyi kullanıyoruz bu sayede ev ve iş yerlerinde kırım yapmadan arızaları buluyoruz.

Fetihtepe Mahallesi Tesisatçı

Fetihtepe tesisat tamircisi olarak cihaz ile su borusu tamiri, değişimi ve su kaçağı tespitinde kırmadan analiz tekniklerimiz vardır. Beton içinden veya zemin altından sürekli gelen su seslerini dinleme aygıtlarımız ile bulabilirken, atık kanalları içerisinde gözlem yapabilecek kameralar ve sıcak su sistemleri için ısıya hassas ölçüm cihazlarımız ile nereden sızıntı olduğunu hemen bulabiliriz. Beyoğlu Fetihtepe tesisatçı olarak banyonun tıkanması, tınan lavabo kanallarının açılması, alaturka tuvalet giderinin temizlenmesi gibi sorunlarda tıkanıklık açma firması olarak 7/24 hizmet başındayız. Tuvalet kanalının kırılmadan açılmasını sağlayacak elektronik cihazların kullanılması ile 30 metre gibi bir kapsama alanına sahip olan cihazlarımız eşliğinde tüm atıkların üstesinden gelmekte ve kanalizasyon sistemlerine göndermekteyiz. Problemin sona ermesi ilgili maddelerin borulardaki birikme miktarı ile alakalı olup çoğu zaman gün içinde bitirilebileceğini ve bunun kanıtını bazı kameralar ile de sizlere gösterebileceğimizi belirtmek istiyoruz. Tıkanmış banyo, lavabo, bahçe giderini açmak için ise basınçlı ve bazen ise kimyasal sıvılarında eklenebildiği su pompalarını kullanmak sureti ile gider içerisindeki saç, sakal, toz, toprak, çamur gibi oluşumları temizleyebiliyoruz.

Beyoğlu Fetihtepe tesisatçı olarak musluk, vana, batarya, otomatik rezervuar, bina içi ve dışındaki su sistemleri arızalarını garantili düzeltebilecek ve problemleri anında yok edilmesi için özenli bir çalışma meydana getirebilecek su tesisatçısı firmasıyız. Sizlerin yaşam alanlarında yazdıklarımızdan farklı problemler varsa bile bunları şu anda ekibimizi arayarak hemen bildirebilir ve ön bilgileri alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87