Bakırköy Zeytinlik Tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir bize 0212 417 21 87 den ulaşabilirsiniz. Tesisatçı olarak aynı gün içinde modern tesisat yöntemleri uygulayarak ev ve iş yerlerinize hizmet veriyoruz.

Zeytinlik Mahallesi Tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik tesisat servisi olarak makineli cihazları kullanıyor ve tüm binalarda petek temizliği işlemi yapıyoruz. Petekleri koruma altına almak ve metal erimesi gibi problemler olmadan her türlü içindeki pislikleri dışarı alınması günümüzde son derece kolay bir şekilde yapılabilir. Özellikle bir kaç metrelik kablo ile binanızda mevcut bulunan peteklere bağlantı ağzını kullanılarak önlemleri alabilir ve bazı kimyasallar ile çözülerek dışarıya aktarılmasına sağlıyoruz. Bakırköy Zeytinlik tesisatçı ekiplerimiz İstanbul’da su borusu tamiri ve kaçak yerinin bulunması konusunda robot cihaz ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Örneğin, zemindeki parkenin ıslak kalması ve parkeden su gelmesi gibi sorunlar varsa biz binanızda basınç testleri ile ilgili bölge ve alakalı yerlerin tamamen problemin boyutunu anlamak için kullanırız. Özellikle borudan damlayan sular gözle görünür yerde değil ise içten boru sızıntısını kapatacak kimyasal sıvı ürünleri kesin netice alabiliriz. Borudan sızan sular gürültülü ise o zaman ses detektörleri ile tam konumunu tespit edebiliyoruz. Bu sayede analizi parkeye zarar vermeden tamamlarken, çalışma sonucunda bir ya da birkaç tane bölgedeki sızmaların yerleri için matkap müdahalesine geçebiliyoruz.

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı olarak tıkanmış tuvaletin açılması, lavabo, banyo, logar, kanal tıkanmasını durdurmak için tıkanıklık açma cihazlarının kullanılması gibi adımlar bizde mevcuttur. Ana konseptimiz kesinlikle kanal içinde ne kadar darlık bile olsa geçebilecek sistemlerin kullanılmasından geçmektedir. Örneğin lavabo içindeki saç ve sakal tıkanma artıklarının temizlenmesi için basınç ayarı yapılmış su püskürtme cihazlarımız mükemmel bir çalışmayı sizlere sunmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87